Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

T-Mobile

Marynarska 12
02-647 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

NIP: 5261040567

ETAP 1

WYŚLIJ CV

TO TWÓJ RUCH. Zaaplikuj na ofertę pracy, która Cię zainteresowała. CV otrzyma zespół rekrutacji, który zapozna się z Twoim doświadczeniem i przeanalizuje je pod kątem wymagań biznesowych i/lub technicznych na dane stanowisko.

ETAP 2

POROZMAWIAJ Z NAMI

TERAZ NASZA KOLEJ. Zaprosimy Cię na rozmowę - to idealny moment aby zweryfikować wzajemne oczekiwania i poznać się. Chętnie dowiemy się co Cię motywuje, posłuchamy o Twoich sukcesach i oczekiwaniach względem nowej pracy. Podczas rozmowy dowiesz się więcej o naszej firmie, zespole oraz zadaniach, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Bardzo ważne jest z kim na co dzień będziesz współpracować dlatego w 80% rekrutacji przyszłego przełożonego i kolegę / koleżankę z zespołu poznajesz już na pierwszym spotkaniu!

Proces rekrutacji jest elastyczny i dopasowany do konkretnego stanowiska, dlatego podczas rozmowy dowiesz się również jakie będą kolejne kroki w procesie. Może to być kolejna rozmowa, weryfikacja kompetencji technicznych lub sprzedażowych, zaproszenie do wykonania testów lub decyzja o zatrudnieniu :)

ETAP 3

ZAAKCEPTUJ OFERTĘ I ZACZNIJ PRACĘ W T-MOBILE!

CO DALEJ? Gratulujemy i cieszymy się, że wkrótce do nas dołączysz! Skontaktujemy się z Tobą aby przedstawić propozycję współpracy jaką dla Ciebie przygotowaliśmy.

Już tylko podpisanie dokumentów oraz onboarding dzielą Cię od rozpoczęcia współpracy z kolegami i koleżankami, których poznałeś/aś podczas procesu rekrutacji. Witaj w T-Mobile! :)