Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

T-Mobile

Marynarska 12
02-647 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

NIP: 5261040567

Wyślij aplikację

Abyśmy mogli się wzajemnie poznać i porozmawiać niezbędna jest Twoja aplikacja. Dlatego pierwszym krokiem powinna być rejestracja w naszym systemie i pozostawienie tam dokumentów aplikacyjnych. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz w zakładce kariera w ofertach pracy oraz na portalach takich jak: pracuj.pl; OLX czy Linkedin. W razie dodatkowych pytań jesteśmy również dostępni pod adresem [email protected]

ETAP 1

Analiza aplikacji

Na tym etapie analizujemy Twoje dokumenty pod kątem zgodności z profilem stanowiska. Bierzemy pod uwagę Twoje dotychczasowe doświadczenia, znajomość języków obcych czy systemów. Dlatego pamiętaj, aby napisać swoje CV i list motywacyjny tak, żebyśmy mogli w pełni poznać Twoje umiejętności. Jeżeli Twój profil będzie zgodny z oczekiwaniami rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby zaprosić Cię na spotkanie.

ETAP 2

Pierwsze spotkanie

Na tym etapie będziesz miał okazję porozmawiać z rekruterem i przyszłym przełożonym. Podczas spotkania chcemy Cię poznać i dowiedzieć się jakie są Twoje oczekiwania względem nowej pracy, co jest dla Ciebie ważne. Istotne będą również Twoje dotychczasowe doświadczenia. Chętnie usłyszymy o Twoich sukcesach. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania, to podczas spotkania chętnie na nie odpowiemy!

ETAP 3

Drugie spotkanie

Naszym celem jest budowanie zgranego, współpracującego zespołu, który jako całość osiąga najlepsze wyniki. Dlatego zanim podejmiemy finalną decyzję chcielibyśmy, abyś spotkał się z inną osobą, z którą będziesz współpracował. Może to być ekspert z przyszłego zespołu lub z innego działu.

ETAP 4

Oferta

Decyzja została podjęta :) Chcielibyśmy, abyś to właśnie Ty dołączył do naszego zespołu! Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby przedstawić Naszą propozycję.

ETAP 5

Jak widzisz, proces rekrutacji to nic strasznego!

Pamiętaj jednak, że każde stanowisko wymaga innych kompetencji, dlatego podczas procesu rekrutacji może zostać zastosowana metoda oceny, która lepiej pozwoli zweryfikować predyspozycje do pracy na danym stanowisku. Oczywiście odpowiednio wcześniej zostaniesz o tym poinformowany! O jakich innych formach mowa?

- Próbka pracy
- Case study
- Symulacja
- Prezentacja
- Sesja Assessment Center

ETAP 6

Witaj w T-mobile :)

Bardzo się cieszymy, że stałeś się częścią Naszego zespołu. W pierwszych dniach zrobimy wszystko, abyś jak najszybciej odnalazł się w nowej roli.