Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

T-Mobile

Marynarska 12
02-647 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

NIP: 5261040567

BENEFITY? JEST MOC!

Rozpoczynając zawodową przygodę z T-Mobile, uzyskujesz dostęp do Motivizer’a, platformy do zarządzania benefitami - karnetami sportowymi voucherami do kin, usługami teatralnymi, zniżkami zakupowymi oraz podróżami.

JESZCZE WIĘCEJ ŚWIĘTOWANIA

W dzień urodzin chciałbyś_abyś być wszędzie, tylko nie w pracy? W porządku! Zgłoś nam, kiedy chcesz świętować, a my podarujemy Ci najbardziej trafiony prezent świata - dzień wolny :)

BĄDŹ POD DOBRĄ OPIEKĄ!

W ramach umowy o pracę, mamy do zaoferowania dla Ciebie i Twoich bliskich 6 pakietów medycznych w Medicover. A w ramach umowy B2B możesz zakupić wybrany pakiet medyczny po preferencyjnych cenach.

DOBRZE WIDZISZ!

Potrzebujesz okularów? Nie widzimy przeszkód ;) Nasza firma refunduje szkła korygujące wzrok.

PARKING TUŻ TUŻ

Jeśli jesteś pracownikiem naszego biura przy Marynarskiej 12 w Warszawie, wystarczy złożyć wniosek w systemie, aby móc korzystać z parkingu podziemnego dla pracowników.

ŁĄCZY NAS WOLONTARIAT

Masz pomysł, jak uczynić świat lepszym? U nas znajdziesz wsparcie i energię do działania. Zgłoś swój projekt wolontariatu i niech zadzieje się magia pomagania!

MĄDRY WYBÓR

Akademia T-Mobile to nasze wewnętrzne centrum rozwojowo-szkoleniowe. Tutaj możesz uzyskać wsparcie w zakresie kompetencji miękkich, które są niezbędne, aby odnaleźć się w szeregu różnych, codziennych sytuacji biznesowych.

Oprócz tego, możesz również korzystać z bogatej oferty usług coachingowych, facylitacyjnych oraz mentoringowych, a także dostępu do wartościowych platform certyfikowanych szkoleń: Coursera i Percipio.

ZOSTAŃ NASZYM AMBASADOREM!

W programie Ambasador otrzymujesz specjalne warunki ofert promocyjnych dotyczące nowych umów w
T-Mobile lub aneksowania posiadanych dla pracowników i ich bliskich.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Pakiety ubezpieczeniowe dostępne dla Ciebie w Programie Twoje Życie: ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie w programie Twoje Życie, ubezpieczenie NNW dla dzieci pracowników, ubezpieczenie NNW dla Pracowników, ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą podczas wyjazdów służbowych.

TELEFON I LAPTOP W PAKIECIE

Wraz z umową o pracę zyskujesz dostęp do telefonu służbowego z taryfą pracowniczą (po roku pracy u nas wymienisz go na nowy, który wybierasz z puli dostępnych modeli).

WARTO POLECAĆ

Jeśli znasz kogoś, kto mógłby zasilić nasze szeregi, śmiało dawaj znać. Za polecenie znajomego do pracy możesz uzyskać dodatkowe środki finansowe na Twoim koncie.

APKA APKĘ GONI

Jesteś fanem_fanką muzyki i podróży? A może podróżowania z muzyką? Oferujemy Ci bezpłatne korzystanie z serwisów Tidal/Nawigacja/Granie na Czekanie – wskazane aplikacje możesz ściągnąć na telefon służbowy i korzystać z nich gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz.

DO YOU SPEAK T-MOBILE?

Jeśli jesteś zainteresowany_a doskonaleniem swoich umiejętności językowych, możesz zapisać się na kurs angielskiego lub niemieckiego. Ponadto, oferujemy bogaty pakiet szkoleń tematycznych, dostępnych po zalogowaniu się na naszych stronach.