Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

T-Mobile

Marynarska 12
02-647 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

NIP: 5261040567

Cześć!

T-Mobile to jedna z najsilniejszych marek telekomunikacyjnych. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu tworzymy silną firmę dla naszych pracowników, klientów, dostawców i partnerów biznesowych.

Jesteśmy operatorem, który wychodzi poza ramy usług związanych z telefonią komórkową. Jako jedni z pierwszych udostępniamy na rynku sieć 5G, dzięki której podążamy w kierunku nowej jakości - bez ograniczeń komunikacyjnych. Oferujemy również usługi mobilne z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki kilkunastu Data Center mamy możliwość zapewnienia całego spektrum usług ICT a nasze usługi chmurowe, skutecznie wspierają ochronę przed cyber zagrożeniami.

Nasz zespół to 4.000 profesjonalistów z różnych obszarów biznesowych, którzy codziennie pracują nad zadowoleniem ponad 10 mln klientów.

T-Mobile to nie tylko praca. Tworzymy prawdziwą społeczność. Uwielbiamy się łączyć... i nie przestajemy się dzielić – tym, co mamy najlepsze:

#TeamMagenta - Fantastyczny zespół ludzi z pasją
#Diversity – Cenimy różnorodność
#Agile - Najnowsze technologie i innowacyjne projekty
#HomeOffice - Praca zdalna nawet 5 dni w tygodniu
#StoLat - Dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin
#Nagrody - Liczne konkursy
#ZnamTalent - Program poleceń pracowniczych

T-Mobile to nie tylko działanie biznesowe, ale również odpowiedzialność społeczna.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy, mówimy różnymi językami, wyznajemy różne religie, mamy różne kolory skóry. Działamy z szacunkiem do siebie i czerpiemy siłę z naszych różnych doświadczeń i poglądów. To właśnie różnorodność przybliża nas do realizacji strategicznego celu jakim jest bycie firmą kochaną przez pracowników i klientów. Firmą, w której i z którą wszyscy czują się dobrze i identyfikują się nią.

Tworzymy również środowisko, gdzie nowoczesne technologie służą zrównoważonemu rozwojowi społeczeństwa. Nasze zaangażowanie zostało wyróżnione Złotym Listkiem CSR oraz tytułem Debiutanta Roku w Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Możemy pochwalić się również tytułem Solidnego Pracodawcy 2019, który otrzymaliśmy za ciekawe rozwiązania HR oraz Certyfikatem programu Inwestor w Kapitał Ludzki, który jest przyznawany firmom i instytucjom prowadzącym politykę personalną na najwyższym poziomie.

Co jeszcze? Naprawdę dużo więcej - dołącz do nas i połącz się z T-Mobile!

Więcej informacji o nas na: https://firma.t-mobile.pl/o-firmie

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (126)