Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

T-Mobile

Marynarska 12
02-647 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

NIP: 5261040567

Cześć!

Jesteśmy T-Mobile. Jesteśmy jednym z liderów rynku telekomunikacyjnego w Polsce, częścią Deutsche Telekom, największego operatora z Unii Europejskiej.

Pewnie myślisz, że jesteśmy tylko firmą telekomunikacyjną!? Nie! Usługi telekomunikacyjne to podstawa naszej działalności, ale przede wszystkim jesteśmy firmą technologiczną, której celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jako jedni z pierwszych udostępniliśmy na rynku sieć 5G, oferujemy najlepszej jakości usługi mobilne, a dzięki kilkunastu Data Center zapewniamy całe spektrum usług ICT. Oferujemy wiele usług z zakresu rozwiązań chmurowych oraz cyber bezpieczeństwa. Nie zatrzymujemy się jednak, ciągle się rozwijamy i wciąż pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów.

Jako pracodawca stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian, a nasz #MagentaTeam to zespół pełen zaangażowanych ludzi. Wiemy, że to dzięki nim rozwijamy się, jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom zmieniającego się świata i rosnącym oczekiwaniom klientów.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół. #Magentateam to praca zespołowa, wspólna odpowiedzialność i dążenie do celu. #MagentaTeam to jednak przede wszystkim mix różnych osobowości, charakterów, doświadczeń, temperamentów, poglądów i kompetencji. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.

#ProudToBeT

To co Ci oferujemy to jednak nie tylko praca. W T-Mobile tworzymy prawdziwą magentową społeczność, która nas łączy, i w której nie przestajemy się dzielić tym, co mamy najlepsze. Doświadczysz u nas między innymi:

  • Atmosfery #MagentaTeam – lubimy ze sobą pracować, lubimy spotykać się poza pracą, a poza tym jesteśmy zespołem, który dzieli się swoimi doświadczeniami i chętnie będzie uczył się także od Ciebie.
  • Magentowej różnorodności – możesz czuć się u nas bezpiecznie, bo u nas każdy jest ważny bez względu na poglądy, narodowość, wyznanie, rodzaj niepełnosprawności czy orientację seksualną. Wiemy, że dzięki różnorodności jesteśmy lepsi jako zespół.
  • Magentowego stylu pracy – pokażemy Ci czym jest Agile, jak wygląda zwinna praca oparta na rozwoju produktów, zaprosimy do świata najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Pracując w naszym biurze możesz liczyć też na elastyczność dot. twojego miejsca i czasu pracy 😊
  • Magentowego rozwoju– Akademia T-Mobile, dostęp do platform szkoleniowych tj. Percipio i Coursera, Programy Re/Upskillingowe, rekrutacje wewnętrzne – słuchamy potrzeb naszych pracowników i nieustannie rozwijamy naszą ofertę.
  • Magentowego świętowania – dostaniesz od nas dodatkowy dzień urlopu z okazji swoich urodzin lub imienin.
  • Magentowych benefitów – opieka medyczna, pakiety sportowe, parking przy biurze na Marynarskiej, czy specjalna oferta abonamentowa to dla nas podstawa. Na naszej platformie benefitowej znajdziesz ofertę, z którą zadbasz o ciało, duszę i umysł, ale najważniejsze: to Ty wybierasz z czego korzystasz!
  • Magentowego programu poleceń – w ramach Program Poleceń Pracowniczych #ZnamTalent możesz zaprosić znajomych do pracy w T-Mobile i jeszcze na tym zarobić.
  • Magentowej odpowiedzialności - Lubimy pomagać i angażujemy się wszyscy w wiele inicjatyw społecznych. Nasze zaangażowanie zostało już dwukrotnie wyróżnione: Złotym Listkiem CSR “Polityki” oraz w Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Możesz mieć w tym swój udział np. w ramach akcji Radość Pomagania!

To tylko część naszej oferty! Brzmi ciekawie? Chcesz dołączyć do #Magentateam i osobiście poznać nasz magentowy świat? Sprawdź co nowego na www.magentateam.pl lub naszych kanałach social media i aplikuj!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (136)