Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Szkoła Pamięci SPW

ul. Borowikowa 20
85-367 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
[email protected]

www.praca.spw.pl

NIP: 5542569443

Kim jesteśmy

Ponad 25 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć treningu pamięci. Szkoła Pamięci SPW funkcjonuje na rynku usług edukacyjnych już kilkanaście lat. Mamy doskonały zespół trenerów i pedagogów, który rozwinął autorską metodę treningu pamięci i może się pochwalić dużymi sukcesami. Te sukcesy to przede wszystkim grupa zadowolonych rodziców i uczniów, którzy zdecydowanie lepiej radzą sobie z nauką. Osoby szkolące się nabywają pewności siebie i wzrasta ich samoocena.

Nasza Metoda

Pamięć można z sukcesem trenować i rozwijać Program edukacyjny. SPW bazuje wyłącznie na samodzielnie wypracowanych metodach, które powstały w wyniku bardzo systematycznych obserwacji, ćwiczeń, doświadczeń. Podstawą naszych sukcesów jest odpowiednie sterowanie wysiłkiem intelektualnym oraz wytworzenie prawidłowych nawyków pracy umysłowej. Nasza działalność nie polega na przekazywaniu jakiejkolwiek wiedzy, nie prowadzimy lekcji ani wykładów. Chodzi nam głównie o wykształcenie umiejętności, które są coraz bardziej potrzebne w szkole, a od nich zależy dalsze zdobywanie wiedzy w całym procesie nauki szkolnej.

Doświadczenia zdobyte w trakcie naszej praktyki dają gwarancję, że uczestnicy naszych treningów (zajęć, kursów) osiągną takie rezultaty jak:

  • znaczna poprawa pamięci,
  • poprawa koncentracji uwagi,
  • postępujący rozwój wyobraźni,
  • poprawa sprawności ortograficznej,
  • przyswojenie technik szybkiego czytania,
  • szybkie i skuteczne zapamiętywanie: słówek z języków obcych, definicji, dat; skomplikowanych wykładów, umiejętność odczytywania map, itp., itd.,
  • poprawa formy i stylistyki wypowiedzi.

Opanowanie tych sprawności prowadzi do wypracowania metody efektywnego uczenia się.

Nasze sukcesy

Wieloletnia działalność Szkoły Pamięci SPW przyczyniła się do wypracowania wizerunku firmy jako eksperta w dziedzinie technik pamięci, metod uczenia się, treningu pamięci i koncentracji uwagi. Miło nam, że nasze produkty cieszą się zainteresowaniem odbiorców oraz mediów. Trenerzy SPW są często zapraszani do udziału w programach telewizyjnych i audycjach radiowych, dotyczących rozwoju pamięci. Uczestnicy kursów zaś wielokrotnie mieli okazję prezentować swoje umiejętności w popularnych programach telewizyjnych: „The Brain. Genialny umysł”, „Pytanie na śniadanie”, „Kawa czy herbata”, „M2 – on i ona” i wielu innych.