Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Nowoursynowska 166
02-787 Warszawa

NIP: 5250007425

Kim jesteśmy?

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie to najstarsza w kraju uczelnia rolnicza i przyrodnicza, której początki sięgają 1816 roku. Szkoła jest prężnym ośrodkiem akademickim, cieszącym się uznaniem i niesłabnącym zainteresowaniem młodzieży i kadry dydaktycznej w kraju i za granicą, cenionym za dbałość o jakość kształcenia, wierność najlepszym tradycjom uniwersyteckim, otwartość na zmiany oraz dynamiczny rozwój.

Uczelnia oferuje 38 kierunków studiów (w tym 8 prowadzonych w języku angielskim): od przyrodniczych i technicznych, po weterynarię, kierunki społeczne czy ekonomiczne i kształci blisko 18 tys. studentów na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych, podyplomowych, studiach w szkole doktorskiej oraz w ramach międzynarodowej wymiany studentów.

Nowoczesne centra badawcze, pracownie i laboratoria XXI wieku, którymi dysponujemy oraz obecność wybitnych ekspertów, pozwalają na kształcenie i prowadzenie badań naukowych na światowym poziomie oraz transfer wyników do gospodarki, co wpływa na innowacyjność i postęp m.in. w rolnictwie, gospodarce żywnościowej czy medycynie i przyczynia się do wzrostu znaczenia polskiej nauki w świecie.

Nasza główna siedziba mieści się na warszawskim Ursynowie, ale posiadamy także jednostki zamiejscowe, które umożliwiają prowadzenie prac badawczych i doświadczalnych, praktyk i ćwiczeń terenowych, oraz malowniczo położone ośrodki wypoczynkowe, które są wspaniałym miejscem do organizacji konferencji, sympozjów, szkoleń, spotkań naukowych i twórczych oraz wypoczynku indywidualnego naszych pracowników i studentów. Na terenie pięknego i jednego z najnowocześniejszych kampusów uniwersyteckich w kraju, znajdują się liczne obiekty sportowe, akademiki, potężne zaplecze gastronomiczne, przedszkole oraz przychodnia lekarska.

 

Dlaczego SGGW?

SGGW to silna, rozpoznawalna i szanowana marka, która jest symbolem jakości i zaufania. Zatrudniamy blisko 3000 osób o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach, które cenimy za wiedzę, umiejętności, pomysły i pozytywną energię. Dbamy o dobrą atmosferę pracy i wzajemną życzliwość oraz bezpieczeństwo pracy i pracowników, dążąc do stałej poprawy warunków pracy.

Ważna jest dla nas współpraca i współdziałanie. To, co czyni pracę w SGGW ciekawą, to na pewno praca w różnorodnych zespołach. Wierzymy w potencjał wynikający ze współpracy międzypokoleniowej, dlatego zatrudniamy zarówno ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, jak i osoby stawiające pierwsze kroki na rynku pracy. Wielu z naszych pracowników jest z nami już 20 czy 30 lat, co najlepiej świadczy o tym, jak bardzo doceniamy ich zaangażowanie.

 

Praca w nami to także bezpieczeństwo i stabilizacja. To praca na uczelni o ugruntowanej pozycji na rynku, która dynamicznie się rozwija i odpowiedzialnie myśli o rozwoju wszystkich zasobów, w tym największego kapitału, jakim są pracownicy. Naszym współpracownikom umożliwiamy stałe podnoszenie kwalifikacji m.in. poprzez udział w szkoleniach, rekrutacjach wewnętrznych oraz licznych zespołach projektowych.

Szukamy przede wszystkim osób zmotywowanych, z pozytywnym nastawieniem, otwartych na współpracę i dobrą komunikację. Cenimy zaangażowanie, dobrą organizację, odpowiedzialność i starania, które pozwalają osiągnąć zakładany rezultat. Wierzymy, że środowisko pracy oparte na takich wartościach, sprzyja rozwojowi i pomaga nam odnosić kolejne sukcesy.

Benefity

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (15)