Dane kontaktowe

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Nowoursynowska 166
02-787 Warszawa

NIP: 5250007425

Kim jesteśmy?

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego to najstarsza i jedna z najlepszych uczelni przyrodniczych w Polsce. Prowadzimy 39 kierunków studiów na 13 wydziałach, a także studia doktoranckie, podyplomowe i kursy w ramach Uniwersytetu Otwartego.

Tradycyjna nazwa uczelni to rozpoznawalna i szanowana marka. Od wielu lat w działaniach krajowych i zagranicznych przyjmujemy jednak zdecydowanie szerszą perspektywę, której horyzonty wyznaczają różnorodne gałęzie nauki i badań. Nasi studenci i pracownicy naukowi zajmują się nie tylko tradycyjnymi obszarami kojarzonymi niegdyś z SGGW – rolnictwem, ogrodnictwem i leśnictwem – ale wzbogacają polską i światową naukę także w dziedzinach związanych z żywieniem, weterynarią, ochroną środowiska, technologiami, ekonomią, informatyką i naukami społecznymi.

Dlaczego SGGW?

Badania naukowe naszych naukowców nie odbiegają poziomem od tych prowadzonych w renomowanych europejskich i światowych ośrodkach. Praca w SGGW to okazja do tego, by obcować z nauką na najwyższym poziomie, a dzięki wykorzystaniu swoich umiejętności, doświadczenia i pasji przyczyniać się – czy to bezpośrednio, czy pośrednio – do wzrostu znaczenia polskiej nauki w świecie.

W SGGW pracuje ponad 3000 osób. Zakres obowiązków każdej z nich jest inny, dlatego wymagania, jakie stawiamy przed kandydatami, różnią się w zależności od stanowiska, na jakie aplikuje. Niezależnie od tego, każdy pracownik SGGW dostaje możliwość współpracy z jednymi z najlepszych naukowców w Polsce na uczelni o dużym potencjale i dużych możliwościach.

SGGW – sukces z natury!

Nasze hasło reklamowe doskonale oddaje wartości, jakimi kierujemy się w naszej pracy. Kampus SGGW na warszawskim Ursynowie tętni życiem, a obecność 20 000 studentów sprawia, że atmosfera pracy jest tu niepowtarzalna. Staramy się, by marka uczelni była rozpoznawalna w Warszawie i w Polsce, a nasi pracownicy – zarówno naukowi, dydaktyczni, jak i administracyjni – mieli świadomość, że wpływają na rzeczywistość.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)