Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Synthos SA

Chemików 1
32-600 Oświęcim
małopolskie, Polska

www.synthosgroup.com

DLA UCZNIÓW: KLASA CHEMICZNA Z INDEKSEM SYNTHOS

We współpracy z Powiatowym Zespołem nr 2 Szkół Ogólnokształcących w Oświęcimiu, Synthos przygotował program dla uczniów rozpoczynających naukę w szkole średniej, udostępniając im możliwość kontynuacji nauki na sponsorowanym kierunku „Technik technologii chemicznej”. W ramach tego programu uczniowie mogą odbywać w naszej firmie płatne praktyki zawodowe oraz otrzymać stypendium Indeks Synthos, przyznawane uczniom wyróżniającym się dobrymi wynikami w nauce.

DLA STUDENTÓW: PRAKTYKI LETNIE

W ramach programu Wakacyjnych Płatnych Praktyk co roku poszukujemy otwartych, kreatywnych i zaangażowanych osób, z dobrą znajomością języków obcych, gotowych do zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych w miesiącach: lipiec, sierpień i/lub wrzesień.

Nabór do programu rozpoczynamy wiosną każdego roku, a o szczegółach można przeczytać na naszej firmowej zakładce KARIERA.

DLA STUDENTÓW I DOKTORANTÓW: GENERACJA SYNTHOS

Generacja Synthos to firmowy program stypendialny skierowany do studentów i doktorantów kierunków chemicznych, którzy realizują wspólnie zdefiniowane z nami i uczelnią tematy badawcze, ściśle powiązane z rozwojem produktów Synthos. W programie uczestniczyć mogą studenci ostatnich lat studiów magisterskich na kierunkach chemicznych, osoby rozpoczynające studia doktoranckie oraz pracownicy Synthos, którzy rozpoczynają studia magisterskie lub doktoranckie.

Nabór do programu jest ciągły, a o szczegółach można przeczytać na naszej firmowej zakładce KARIERA.

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (7)