Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Synthos SA

Chemików 1
32-600 Oświęcim
małopolskie, Polska

www.synthosgroup.com

ETAP 1

APLIKACJA

Znalazłeś na naszej stronie ofertę, która zwróciła Twoją uwagę? Doskonale! Uzupełnij formularz aplikacyjny dostępny pod ogłoszeniem i prześlij swoje dokumenty w odpowiedzi na tę konkretną rekrutację.

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy, a chcesz wziąć udział w naszych przyszłych rekrutacjach? Nic straconego! Zostaw swoją aplikację w naszej bazie kandydatów – link do formularza rekrutacyjnego znajdziesz na naszej stronie internetowej, pod listą aktualnych ofert pracy.

ETAP 2

ZAPROSZENIE NA ROZMOWĘ

Na podstawie nadesłanego przez Ciebie CV zapoznamy się z Twoim doświadczeniem, kwalifikacjami i oczekiwaniami. Jeśli ocenimy je pozytywnie w kontekście stanowiska na które prowadzona jest rekrutacja – z przyjemnością zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną. Skontaktujemy się wówczas z Tobą telefonicznie.

ETAP 3

I SPOTKANIE: HR + BEZPOŚREDNI PRZEŁOŻONY

Pierwsze spotkanie ma na celu poznanie wzajemnych oczekiwań oraz jest okazją do poznania przyszłego przełożonego – osoby, która strukturalnie odpowiada za dany obszar. Dzięki temu będziesz miał możliwość poznać środowisko i charakter pracy, a także przyszłego szefa. Na tym etapie możliwe są również testy umiejętności / wiedzy wymaganych na stanowisku, na które aplikujesz.

Poza pytaniami kierowanymi w Twoją stronę, część spotkania poświęcamy również na przedstawienie naszej organizacji i samego stanowiska. Uzupełniamy to, czego nie znalazłeś w ogłoszeniu i odpowiadamy na Twoje pytania.

ETAP 4

II SPOTKANIE: MENEDŻER DANEGO OBSZARU

Ważne jest dla nas by dać Ci możliwość poznania podczas procesu rekrutacyjnego tych osób, do których będziesz raportował bezpośrednio i pośrednio. Z tego powodu zapraszamy wybrane osoby na II spotkanie z dyrektorem/ menedżerem danego obszaru.

Standardowo, po tym etapie podejmowana jest decyzja o zatrudnieniu.

ETAP 5

INFORMACJA ZWROTNA

Jeśli pozytywnie zakończysz ostatni etap rekrutacji, skontaktujemy się z Tobą aby złożyć ofertę zatrudnienia, ustalić datę rozpoczęcia współpracy i omówić kwestie formalne.

Niezależnie od wyniku rekrutacji, otrzymasz od nas informację zwrotną po spotkaniu.