Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Synthos SA

Chemików 1
32-600 Oświęcim
małopolskie, Polska

www.synthosgroup.com

BUDUJ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ KARIERY

Jako firma wspieramy działania, które sprzyjają rozwojowi naszych pracowników i budują ich pozycję wewnątrz organizacji. Zapraszając do współpracy nowych pracowników zakładamy minimum 6 – miesięczny okres wdrożenia. Zależnie od poziomu Twoich kompetencji, ale i od poziomu skomplikowania zakresu obowiązków może minąć nawet 12 albo 18 miesięcy zanim staniesz się samodzielnym specjalistą na swoim stanowisku. Przez ten czas menedżer i zespół będą wspierali Cię od strony merytorycznej, ale też pozostawią Ci swobodę w działaniach i decyzyjność.

Jeśli z jakiegoś powodu praca nie będzie Ci dawała oczekiwanej satysfakcji, możesz ponownie wystartować w innym procesie rekrutacyjnym jako kandydat wewnętrzny.

ROZWIJAJ SIĘ

Dzięki udziałowi w międzynarodowych projektach i zadaniach, szkoleniach wewnętrznych, zewnętrznych i e-learningowych, uczestnictwu w konferencjach i wydarzeniach branżowych w Europie i na świecie, nasi pracownicy mogą zdobywać unikalne doświadczenia, otwierające możliwości do awansu bądź przejścia do innego działu w firmie w ramach rekrutacji wewnętrznej.

Indywidualnie oceniamy potrzeby i możliwości naszych pracowników, aby opracować dla nich najlepsze plany rozwojowe, zapewniające satysfakcję i samorealizację zawodową.

ZRÓB DOKTORAT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ PRACODAWCĘ

Jeśli jesteś zainteresowany kontynuowaniem ścieżki naukowej, ale chcesz równocześnie pracować w biznesie, jako nasz pracownik możesz przystąpić do programu GENERACJA SYNTHOS. W ramach tego projektu nasi stypendyści pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami i rozwojem produktów Synthos, korzystając w swoich pracach m.in. z możliwości naszego centrum R&D, będącego jednym z najnowocześniejszych parków technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej.

DBAJ O SIEBIE I NAJBLIŻSZYCH

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz ich bliskich, oferujemy możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego oraz grupowego ubezpieczenia na życie na atrakcyjnych warunkach finansowych, którymi można objąć całą swoją rodzinę.

Dodatkowo zapewniamy dofinansowanie do żłobków oraz przedszkoli dla dzieci naszych pracowników, a w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych wypłacamy bonus urlopowy oraz przygotowujemy paczki mikołajkowe dla najmłodszych.

ZNAJDŹ CZAS NA WSZYSTKO

Pracownicy na stanowiskach administracyjnych mogą elastycznie dopasować swoje godziny pracy do potrzeb życia prywatnego – zaczynamy pracę między godziną 7:00 a 9:00.