Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Synthos SA

Chemików 1
32-600 Oświęcim
małopolskie, Polska

www.synthosgroup.com

KIM JESTEŚMY?

Grupa Synthos to jeden z największych producentów surowców chemicznych w Polsce, który istnieje na rynku od ponad 70 lat. Zatrudniamy blisko 3200 pracowników w 7 lokalizacjach w Polsce i za granicą: Oświęcim, Kraków, Sochaczew, Kralupy (Republika Czeska), Ribécourt i Wingles (Francja), Breda (Holandia).

Siedziba główna firmy mieści się w Oświęcimiu, gdzie ulokowane jest również nasze Centrum Badawczo - Rozwojowe.

MIĘDZY NAMI JEST CHEMIA

W Europie i na świecie jesteśmy znani z wiodącej pozycji w produkcji kauczuków syntetycznych oraz polistyrenu do spieniania, jednak nasza działalność jest zdecydowanie szersza i opiera się na pięciu głównych segmentach:

  • kauczuki syntetyczne i materiały do opon,
  • materiały izolacyjne (EPS, XPS, PS),
  • dyspersje, kleje i lateksy,
  • środki ochrony roślin,
  • kosmeceutyki i suplementy diety.

Produkowane przez nas wyroby chemiczne są wykorzystywane jako surowce i produkty pośrednie przede wszystkim w branży motoryzacyjnej, budowlanej i w branży opakowań, a także w sektorze rolnym, przemyśle drzewnym, papierniczym i kosmetycznym.

WYKORZYSTAJ SWÓJ PIERWIASTEK WYJĄTKOWOŚCI – DOŁĄCZ DO NAS

Nasza firma jest miejscem, w którym łączymy wyjątkową wiedzę, innowacyjność i zaangażowanie pracowników, dając im możliwość wykorzystania potencjału i samorealizacji zawodowej na wielu płaszczyznach.

Jeśli Ty również jesteś osobą otwartą na nowe doświadczenia, współpracę, zdobywanie i dzielenie się wiedzą oraz chcesz wykorzystać i rozwijać swoje pierwiastki wyjątkowości – aplikuj w naszych otwartych procesach rekrutacyjnych i zostań członkiem Synthos Team :)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)