Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

SYNEXUS Polska Sp. z o.o.

GWIAŹDZISTA 66
53-413 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 5262678390

Kim jesteśmy? Co jest dla nas ważne i z czego jesteśmy dumni?

SYNEXUS to największa na świecie organizacja prowadzącą badania kliniczne w Dedykowanych Ośrodkach Medycznych. Dzięki naszej pracy możliwe jest wprowadzanie na rynek nowych, często innowacyjnych leków i terapii.

Teraz jako jednostka biznesowa Accelerated Enrollment Solutions (AES) Synexus łączy w sobie globalne usługi sieci placówek AES z wiedzą fachową liderów branży farmaceutycznej (PPD, Synexus, Acurian i Optimal Research) oraz z rozbudowanymi możliwościami rekrutacji pacjentów. Nasze innowacyjne i zintegrowane usługi zapewniają sukces prowadzonych badań klinicznych.

Niezmiennie naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, zdrowie oraz samopoczucie naszych pacjentów. Naszą misją jest łączenie działalności leczniczej i profilaktycznej oraz aktywny wpływ na rozwój medycyny. W Synexus mamy realny wpływ na poprawę jakości życia naszych pacjentów i przyszłych pokoleń.

Jesteśmy firmą międzynarodową, jednak znamy się dobrze i stanowimy zgraną społeczność. Pracując w różnych miastach Polski, spotykamy się podczas wyjazdów integracyjnych, spotkań zespołów funkcyjnych, szkoleń i projektów.

W naszej codziennej pracy stawiamy na doświadczenie i profesjonalizm. Każdy z nas dąży do tego by być ekspertem w swojej dziedzinie. Jednocześnie dbamy o jakość i standardy dla naszych pacjentów, klientów i dla nas samych.

Rozwijamy się i wspieramy rozwój

Pierwsza przychodnia Synexus powstała w 1992 r. w Wielkiej Brytanii. Dziś na całym świecie funkcjonuje ponad 190 placówek zlokalizowanych między innymi w Polsce, w Niemczech, na Węgrzech, w Republice Południowej Afryki i w Stanach Zjednoczonych. Nieustannie otwieramy ośrodki w kolejnych krajach.

W Polsce Synexus działa już 16 lat, a dynamika naszego rozwoju w ostatnich latach znacznie przyśpieszyła. Przed nami ogromne możliwości oraz wiele ciekawych wyzwań. W Polsce obecni jesteśmy już w ośmiu miastach: w Częstochowie, w Gdańsku, w Gdyni, w Katowicach, w Łodzi, w Poznaniu, w Warszawie i we Wrocławiu.

We Wrocławiu mieści się również centrala firmy. Tutaj znajduje się nasze Biuro Krajowe, Regionalne i Globalne z pięknym widokiem na panoramę miasta z 23. piętra wieżowca Sky Tower. Wrocław to dla nas prawdziwe „Miasto Spotkań”.

Synexus tworzą Ludzie. Zaangażowani, pełni pasji i energii. Doceniamy proaktywność, zauważamy potencjał i promujemy wewnątrz organizacji. Wielu pracowników jest z nami od początku, co utwierdza nas w przekonaniu, że tworzymy przyjazne miejsce do pracy.

Badania kliniczne – mamy wpływ na rozwój medycyny

Badania kliniczne stanowią fundament rozwoju medycyny – są niezbędnym elementem procesu dopuszczenia leku do obrotu. Bez nich dostęp do nowoczesnych leków nie byłby możliwy. Każdego roku na świecie rozpoczyna się kilkanaście tysięcy badań klinicznych, w których uczestniczy blisko milion pacjentów.

Każdy lek, zanim trafi do pacjentów przebywa długą drogę badań, które mają ostatecznie ocenić jego przydatność w leczeniu danego schorzenia. Badania kliniczne mają na celu potwierdzenie bezpieczeństwa i skuteczności leku lub rozszerzenie wskazań do jego stosowania. Prowadzone są z lekami już stosowanymi albo zupełnie nowymi – niedostępnymi jeszcze na rynku.

W Synexus prowadzimy badania w fazach od II do IV na zlecenie firm farmaceutycznych, firm biotechnologicznych czy kontraktowych organizacji badawczych. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu astmy, osteoporozy, cukrzycy, chorób reumatycznych, kardiologicznych, neurologicznych oraz wielu innych schorzeń.

Poznaj nas bliżej i odwiedź nasz nowy ośrodek w Gdyni.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)