Dane kontaktowe

SYNEXUS Polska Sp. z o.o.

GWIAŹDZISTA 66
53-413 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 5262678390

SYNEXUS - POZNAJ NAS

Jesteśmy największą na świecie organizacją prowadzącą badania kliniczne w Dedykowanych Ośrodkach Medycznych. Dzięki naszej pracy możliwe jest wprowadzanie na rynek nowych, często innowacyjnych leków i terapii.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, zdrowie oraz samopoczucie naszych pacjentów. Naszą misją jest łączenie działalności leczniczej i profilaktycznej oraz aktywny wpływ na rozwój medycyny.

Pierwsza przychodnia Synexus powstała w 1992 r. w Wielkiej Brytanii. Dziś na całym świecie funkcjonuje ponad 190 placówek zlokalizowanych między innymi w Polsce, w Niemczech, na Węgrzech, w Republice Południowej Afryki i w Stanach Zjednoczonych.

Nieustannie otwieramy ośrodki w kolejnych krajach. W Polsce jesteśmy obecni w sześciu miastach: w Gdańsku, w Gdyni, w Katowicach, w Poznaniu, w Warszawie i we Wrocławiu. We Wrocławiu znajduje się również nasze Biuro Regionalne z pięknym widokiem na panoramę miasta z 23. piętra wieżowca Sky Tower.

BADANIA KLINICZNE – ROZWÓJ MEDYCYNY

Badania kliniczne stanowią fundament rozwoju medycyny – są niezbędnym elementem procesu dopuszczenia leku do obrotu. Bez nich dostęp do nowoczesnych leków nie byłby możliwy. Każdego roku na świecie rozpoczyna się kilkanaście tysięcy badań klinicznych, w których uczestniczy blisko milion pacjentów.

Każdy lek, zanim trafi do pacjentów przebywa długą drogę badań, które mają ostatecznie ocenić jego przydatność w leczeniu danego schorzenia. Badania kliniczne mają na celu potwierdzenie bezpieczeństwa i skuteczności leku lub rozszerzenie wskazań do jego stosowania. Prowadzone są z lekami już stosowanymi albo zupełnie nowymi – niedostępnymi jeszcze na rynku.

W Synexus prowadzimy badania w fazach od II do IV na zlecenie sponsorów, takich jak firmy farmaceutyczne, firmy biotechnologiczne czy kontraktowe organizacje badawcze. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu astmy, osteoporozy, cukrzycy, chorób reumatycznych, kardiologicznych, neurologicznych oraz wielu innych schorzeń.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Jeśli największą wartością są dla Ciebie ludzie, jeśli chcesz mieć realny wpływ na poprawę komfortu i jakości ich życia – to właśnie Ciebie szukamy!

Prowadząc badania kliniczne w Synexus, będziesz miał realny wpływ na rozwój medycyny. Gwarantujemy Ci aktywny udział we wprowadzaniu innowacyjnych leków i terapii na rynek. Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Krok 1. Aplikuj – wypełnij krótki formularz i dołącz swoje CV

Krok 2. Kontakt telefoniczny i zaproszenie na rozmowę

Krok 3. Spotkanie rekrutacyjne

Krok 4. Zaproszenie do współpracy – Witamy w Synexus

Aktualne oferty pracy znajdziesz w serwisie pracuj.pl.
Możesz też przesłać swoje zgłoszenie na adres e-mail: rekrutacja@synexus.pl

Co oferujemy?

  • Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę sportową
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Szkolenia i naukę języka
  • Firmową Bibliotekę
  • Świeże owoce każdego dnia

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)