Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

Chodakowska 19/31
03-815 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 517 96 00
[email protected]

swps.pl

NIP: 1180197245

Kim jesteśmy

Wspólnota, która daje siłę i poczucie bezpieczeństwa.

Uniwersytet SWPS to niepubliczna uczelnia akademicka prowadząca działalność badawczą oraz oferująca studia o profilu praktycznym i akademickim w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach.

Jesteśmy nowoczesną prywatną instytucją, dynamicznie rozwijającą się, wykorzystującą innowacyjne rozwiązania w codziennej pracy. Działając w zgodzie z najnowszymi trendami obowiązującymi w biznesie, zachowujemy akademicki charakter i niekorporacyjną kulturę organizacji.

Zespół Uniwersytetu SWPS tworzy ponad 700 osób – pionu akademickiego i organizacyjnego. Uczelnia oferuje atrakcyjne benefity pracownicze i możliwości rozwoju zawodowego. Tworzymy zróżnicowane i współdziałające środowisko profesjonalistów ceniących pracę na rzecz studentów, tworzenie wiedzy i jej praktyczne wykorzystanie. Pracownikami i współpracownikami uczelni są wybitni naukowcy, odnoszący sukcesy praktycy, artyści i przedstawiciele świata mediów.

Dlaczego warto do nas dołączyć

Uniwersytet SWPS to nowoczesny ośrodek naukowo-badawczy, o czym świadczą wysokie oceny parametryczne, uprawnienia doktorskie i habilitacyjne, aktywna działalność badawcza pracowników, prestiżowe nagrody i wyróżnienia, a także intensywna współpraca z instytucjami naukowymi w kraju i za granicą.  Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska dydaktyczne, badawczo-dydaktyczne oraz badawcze.

HR Excellence in Research

Uniwersytet SWPS znalazł się w elitarnej grupie instytucji posiadających prawo do korzystania z wyróżnienia HR Excellence in Research. Komisja Europejska przyznaje to prestiżowe wyróżnienie instytucjom, które zapewniają pracownikom naukowym najlepsze warunki pracy – gwarantują przejrzysty proces rekrutacji, stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju kariery zawodowej, a także pomoc merytoryczną i finansową przy projektach badawczych.

Nasz uniwersytet to również złożona struktura organizacyjna dająca szansę na rozwój w różnych działach. W ramach naszej uczelni można zdobywać także doświadczenie administracyjne w takich obszarach, jak: księgowość, obsługa klienta, kadry i płace, marketing, PR, IT oraz wspierać projekty badawcze realizowane na uczelni.

Nasze wartości

Zbiór klasycznych wartości uniwersyteckich – Piękno, Dobro, Mądrość i Prawdę – wzbogacamy o te, które są odpowiedzią na wyzwania współczesności:

Otwartość

która wyraża się w gotowości do poszukiwania nowych rozwiązań, w twórczym działaniu i współpracy, przyjmowaniu argumentów opartych na racjonalnych przesłankach oraz w tolerancji dla odmiennych przekonań i poglądów.

Odwaga

prowadząca do pokonywania własnych i zewnętrznych ograniczeń, która przejawia się w traktowaniu trudnych problemów jako wyzwań, a nie zagrożeń, oraz w gotowości do angażowania się w pożyteczne działania.

Odpowiedzialność

która nakazuje przyjmować w działaniu i myśleniu postawę zaangażowania, perspektywę nie tylko własną oraz uwzględniać konsekwencje swoich działań, również te odległe w czasie.

W naszych studentach, absolwentach i pracownikach umacniamy poniższe postawy:

 • duma z udziału we wspólnocie,
 • wierność wartościom Uniwersytetu SWPS,
 • intelektualna dociekliwość i zmysł krytyczny,
 • twórcza pasja i szczere zaangażowanie.

Proces rekrutacji

Dbamy o wysoką jakość naszych działań, również w obszarze rekrutacji. Staramy się, aby nasz proces rekrutacji był zoptymalizowany i przejrzysty dla kandydata. Ważne są dla nas doświadczenia kandydatów w trakcie całego procesu rekrutacyjnego.

Proces rekrutacji na stanowiska administracyjne:

 1. Publikacja ogłoszenia
 2. Weryfikacja aplikacji
 3. Wstępna rozmowa telefoniczna/online z przedstawicielem Działu HR
 4. Spotkanie z kierownikiem rekrutującym
 5. Decyzja

Benefity

Dbamy o zdrowie, rozwój i przyszłość naszych pracowników. Dołączając do naszej społeczności zyskujesz następujące benefity:

 • Zniżka na studia magisterskie i podyplomowe

Nasi pracownicy i ich rodziny mają możliwość skorzystania z oferty edukacyjnej na preferencyjnych warunkach. Wysokość dofinansowania rośnie wraz ze stażem pracy.

 • Erasmus+

Program Erasmus+ umożliwia pracownikom zarówno naukowym, jak administracyjnym wyjazdy do uczelni partnerskich lub innych instytucji. Wyjazd może mieć formę job-shadowing. Może także polegać na uczestnictwie w szkoleniach, warsztatach i seminariach, których tematyka jest bezpośrednio związana z rodzajem pracy wykonywanej w uczelni macierzystej.

 • Opieka medyczna

Dbamy o zdrowie naszych pracowników i ich rodzin oferując im dostęp do prywatnej opieki medycznej w ramach Luxmed lub Medicover. Pakiety dla naszych pracowników są przez nas w całości finansowane.

 • Wsparcie psychologiczne

Dbamy o zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie naszych pracowników kierując do nich wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach we współpracy z Kliniką Terapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.

 • Pakiet Multisport

Wiemy, jak ważną rolę odgrywa w życiu człowieka sport. Dlatego nasi pracownicy mogą korzystać z szerokiej oferty obiektów sportowych w ramach pakietu Multisport.

 • Pakiet Multibenefit

Korzystając z karty Multibenefit, nasi pracownicy mogą korzystać szerokiej z gamy biletów i voucherów na wydarzenia kulturalne, takie jak bilety do kina, teatru czy na balet, wejściówki na koncerty, zniżek na audiobooki na audioteka.pl czy oferty turystyczne.

 • Język angielski dla pracowników oraz 35% zniżki na kursy językowe

Dla naszych pracowników organizujemy zajęcia z języka angielskiego, a dodatkowo pracownicy uczelni są uprawnieni do korzystania z naszej oferty edukacyjnej w Szkole Językowej. Szkoła uczy 21 języków zarówno w formie indywidualnej lub grupowej.

 • Ubezpieczenie na życie

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo na co dzień. Dlatego dajemy naszym pracownikom możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na życie na preferencyjnych warunkach.

 • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

Nasi pracownicy mogą dołączyć do Pracowniczego Planu Emerytalnego i dzięki wsparciu uczelni już dziś zadbać o bezpieczną przyszłość.

 • 50% zniżki na PKP

Będąc pracownikiem uczelni, możesz skorzystać z ulgi w wysokości 50% na przejazdy koleją w całej Polsce.

 • Zniżki w ramach grupy HUMAN TOUCH GROUP

Dzięki temu, że jesteśmy częścią grupy Human Touch nasi pracownicy mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek na ofertę firmy VOX, Concordia Design, Szkoły i Collegium da Vinci.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)