Dane kontaktowe

SWISS KRONO sp. z o.o.

Serbska 56
68-200 Żary

NIP: 9280012700

O NAS

Jesteśmy częścią międzynarodowego holdingu Swiss Krono Group. Nasza Spółka powstała w Żarach w 1994 r. Aktualna oferta obejmuje produkty drewnopochodne z trzech branż – meblarskiej, budowlanej i wykończeniowej. Nasze wyroby w postaci płyt meblowych, blatów kuchennych, podłóg laminowanych czy płyt budowlanych OSB trafiają do 70 krajów na wszystkich kontynentach. W Żarach zatrudniamy ponad 1.150 osób, a cała Grupa Swiss Krono zatrudnia ponad 5.000 pracowników w zakładach zlokalizowanych w Szwajcarii, Francji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Ukrainie, Węgrzech oraz Rosji.

NASZE WARTOŚCI

SWISS KRONO czerpie z wartości zakorzenionych w szwajcarskiej tradycji - precyzji i poszanowaniu dla środowiska. Od początku istnienia naszej firmy prowadzimy działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i dobra lokalnej społeczności. Jesteśmy przekonani, że prawdziwie użyteczne dla człowieka są tylko produkty przyjazne i bezpieczne dla otoczenia, a także odpowiadające potrzebom naszych Klientów.

Podejście, które towarzyszy nam w relacjach z pracownikami oraz pomiędzy nimi to: współpraca, wzajemnie wspieranie i motywowanie. Stanowimy dla siebie swoistą rodzinę, gdyż często realizujemy wspólne pasje, dzielimy sukcesami prywatnymi oraz wspieramy się w trudniejszych momentach.

NASZ ZESPÓŁ

Zespół SWISS KRONO tworzą ludzie doświadczeni, ambitni, koleżeńscy i odpowiedzialni. Bardzo cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, dlatego wspólnie tworzymy kulturę szacunku i zrozumienia.

Chcesz tworzyć historię SWISS KRONO? Dołącz do nas i stań się częścią naszej rodziny!

Kogo szukamy?

Nasza ofertę kierujemy zarówno do osób z doświadczeniem zawodowym jak i rozpoczynających pracę zawodową, a rekrutacja ma charakter stały. SWISS KRONO to miejsce otwarte dla osób poszukujących wyzwań, chcących się rozwijać, otwartych na nowe technologie i formy zarządzania.

Jeśli zainteresowany jesteś pracą w SWISS KRONO, zapraszamy do aplikowania.

Proces rekrutacyjny, w zależności od stanowiska, składa się z 2 lub 3 kroków

  1. Weryfikacja CV
  2. Rozmowa z zespołem HR SWISS KRONO oraz osobą zatrudniającą
  3. W przypadku dodatkowych potrzeb – testy lub badania uzupełniające.

Benefity, które oferujemy:

  1. Ciekawe wyzwania i dużo możliwości rozwoju zarówno pionowego jak i poziomego,
  2. Opieka medyczna w ramach programu LuxMed,
  3. Ubezpieczenie grupowe i zniżka na produkty firmowe,
  4. Pomoc w przypadku trudnych sytuacji losowych,
  5. Szeroki pakiet dofinansowań, np. do wypoczynku
  6. Możliwość rozwoju swoich pomysłów poprzez udział w konkursach,
  7. System zabezpieczeń ochrony indywidualnej BHP.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)