Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Światłowód Inwestycje

Aleje Jerozolimskie 160
02-326 Warszawa
mazowieckie, Polska

swiatlowodinwestycje.pl

NIP: 5252837160

Kim jesteśmy?

  • Światłowód Inwestycje sp. z o.o. jest spółką działającą na rynku hurtowym.
    Usługi oferujemy wyłącznie operatorom telekomunikacyjnym, którzy w oparciu o naszą infrastrukturę dostarczają Internet użytkownikom. Dzięki temu odbiorcy indywidualni mają możliwość wyboru dostawcy Internetu i usług dodatkowych. Swoboda wyboru? Zawsze na pierwszym miejscu.
  • Światłowód Inwestycje to najbardziej innowacyjne przedsięwzięcie na rynku telekomunikacyjnym w Polsce. Naszą misją jest poprawa jakości życia Polaków poprzez rozbudowę sieci światłowodowej na terenie gmin poniżej 5 tys. mieszkańców, powiatów i miast. Powstanie Światłowód Inwestycje to także stworzenie 60 nowych miejsc pracy w Spółce i setek miejsc pracy u Partnerów przedsięwzięcia. Chcesz współtworzyć wyjątkowy projekt? Zobacz nasze oferty!
  • Światłowód Inwestycje to my! Na jakie wartości stawiamy? Przede wszystkim na szacunek dla naszych współpracowników i odbiorców, troskę o innych. Normy te towarzyszą nam na co dzień, są widoczne w tym jak traktujemy naszych kontrahentów i siebie nawzajem. Są priorytetami w naszych relacjach, warunkują nasze nastawienie do podejmowanych wyzwań, potęgują profesjonalizm i rzetelność. Staramy się nawiązywać długoterminowe relacje oparte na uczciwości i zrozumieniu. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby!

Jak się u nas pracuje?

Światłowód Inwestycje to przestrzeń dla ludzi ciekawych świata, pełnych pasji i zaangażowania. Łączą nas także wspólne wartości w pracy i głowy pełne pomysłów po pracy. Sportowcy-amatorzy, podróżnicy, odkrywcy, ludzie z hobby zwyczajnym i niezwyczajnym – lubimy tą różnorodność. Cenimy też otwarte umysły i umiejętność spojrzenia na dany problem z różnych perspektyw. Dzięki takim ludziom każdego dnia tworzymy cyfrowy świat dla swoich klientów, czyniąc go nowoczesnym, przystępnym i innowacyjnym.

Światłowód Inwestycje jest rozwijającą się organizacją, która buduje swoją pozycję na rynku, dlatego chcemy, żeby łączyły nas:

  • wspólne cele i działania skoncentrowane na ich osiąganiu,
  • poczucie odpowiedzialności za wynik końcowy i efekty pracy całego zespołu,
  • partnerskie relacje oparte na współpracy i rozwiązaniach win-win,
  • chęć do podejmowania wyzwań, ciągłego uczenia się, doskonalenia i rozwoju.

Jak działamy?

Spółka jest zwinnym i dynamicznie działającym przedsiębiorstwem z płaską strukturą organizacyjną. To dla nas ważne, żeby każdy w firmie miał realny wpływ na kształt i sposób jego funkcjonowania.

Główny cel? Komercjalizacja zasięgu do operatorów detalicznych działających na terenie Polski, budowa sieci oraz obsługa jej finansowania.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)