Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Sweco Polska Sp. z o.o.

ul. Franklina Roosevelta 22
60-829 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: 61 864 93 00
Fax: 61 864 93 01
[email protected]

www.sweco.pl

NIP: 5220004190

Sweco Polska oferuje swoim Klientom usługi doradcze i inżynierskie dla wszystkich etapów realizowanego projektu, na rynkach: drogowym, wodnym, ochrony środowiska, energetycznym, kolejowym oraz budownictwa kubaturowego.

Nasza działalność skupia się na trzech głównych obszarach: konsultingu, projektowaniu oraz nadzorach, a sieć biur zlokalizowanych w największych miastach w Polsce, umożliwia realizację projektów w każdym zakątku kraju.

Biura Sweco Polska mieszczą się w: Poznaniu, Białymstoku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Olsztynie, Rzeszowie, Sopocie, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Zielonej Górze. Główna siedziba firmy mieści się w Poznaniu, w biurowcu Bałtyk, który jest jednym z najbardziej charakterystycznych budynków w mieście.

Grupa Sweco

Sweco w Europie zatrudnia ponad 18 500 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu z branży architektonicznej i inżynieryjnej, osiągając obroty na poziomie ok. 23 mld SEK (2,2 mld EUR). Firma notowana jest na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie.

Sweco Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Sweco, która jest firmą globalną, ale posiada lokalną organizację. Ma 8 obszarów biznesowych, w których skład wchodzi 14 europejskich krajów. Poza projektami na rynkach krajowych, Sweco oferuje swoim klientom usługi poprzez eksport - co roku jest zaangażowane w inwestycje w 70 krajach na całym świecie.

Chcesz, aby Twoja praca miała znaczenie? Zatem Sweco jest miejscem dla Ciebie.

W Sweco nie ma odległej przyszłości. Projektujemy ją tu i teraz, zapewniając, że wszystko, co potrzebne społeczeństwu – od czystej wody, ciepłych, przytulnych domów do efektywnego transportu i nowoczesnych szpitali – staje się naturalną częścią jutra. Sukces wymaga ścisłej współpracy z klientami i głębokiego zrozumienia ich potrzeb.

Typowy pracownik Sweco jest przystępny i zaangażowany w to, co robi oraz posiada ugruntowaną wiedzę ekspercką. Jest również koleżeński – w potrzebie zawsze znajdzie się ktoś, kto może pomóc.

To sprawia, że ​​razem jesteśmy lepsi.

Transforming Society Together

Transformacja społeczna nigdy nie była bardziej istotnym, śmiałym i inspirującym wyzwaniem. Od samego początku łączyliśmy ze sobą różne perspektywy, aby sprostać wyzwaniom obecnych czasów. Razem z naszymi klientami i wiedzą architektów, inżynierów oraz specjalistów z różnych branż, współtworzymy rozwiązania dotyczące urbanizacji, wykorzystując siłę cyfryzacji, aby uczynić nasze społeczeństwa bardziej zrównoważonymi.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)