Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

SUPREME ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

al. Grunwaldzka 472
80-309 Gdańsk

NIP: 5842800732

DLACZEGO MY?

SUPREME ENERGY to dynamicznie rozwijająca się firma branży OZE, oferująca bezkonkurencyjny
i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, sięgamy wyżej. SUPREME ENERGY to przede wszystkim ludzie. Zajmujemy się:

  • pozyskaniem najlepszych handlowców,
  • administracją handlowców,
  • szkoleniami dla handlowców i programami motywacyjnymi,
  • sprzedażą i jej zarządzaniem.

Na stałe współpracujemy z firmą ARAGO, która jest odpowiedzialna za montaż, produkty, system IT.

Dzieląc się zadaniami skupiamy się na tym, w czym jesteśmy najlepsi. Dzięki temu sprawnie i profesjonalnie realizujemy nasze projekty.

CO NAS WYRÓŻNIA? WE DO MORE!

MISJA – od przyszłości oczekujemy WIĘCEJ. Jesteśmy świadomi tego, że jutro powstaje dziś. Chcemy dbać o planetę. Chcemy aby technologia służyła człowiekowi w najlepszym tego słowa znaczeniu. Dlatego nasz przekaz jest prosty- chcemy aby fotowoltaika była powszechnie stosowana! Aby to osiągnąć zbudowaliśmy zespół ludzi, których energia dotrze do każdego. WIZJA – będziemy firmą najczęściej wybieraną przez handlowców oraz najczęściej rekomendowaną przez klientów. Chcemy być innowacyjni i skuteczni oraz stale się rozwijać. Chcemy zapewnić najlepsze warunki dla pracowników, wspierać ich w pracy, inwestować w ich wiedzę oraz rozwijać ich doświadczenie. Wierzymy, że największy potencjał jest w ludziach, którzy mają energię do działania.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (44)