Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

SuperDrob S.A.

Armii Krajowej 80
05-480 Karczew
mazowieckie, Polska

www.superdrob.pl

NIP: 5320002463

Proces rekrutacji

ETAP 1

Prześlij do nas swoją aplikację

Jeśli zainteresuje Cię nasza oferta pracy, to prześlij nam swoje CV oraz odpowiedz na pytania zawarte w formularzu rekrutacyjnym.

ETAP 2

Analiza Twojej aplikacji

HR analizuje wszystkie przesłane CV i wybiera do dalszego etapu kandydatów, którzy spełniają niezbędne wymagania.

ETAP 3

Skontaktujemy się z Tobą

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie i zapraszamy na rozmowę (czasami może się ona odbyć w formie zdalnej). Przy wybranych procesach rekrutacyjnych możemy poprosić Cię o rozwiązanie testu (np. ze znajomości programu, którego wymagamy przy pracy na danym stanowisku).

Podczas naszego spotkania na pewno zapytamy Cię, dlaczego chcesz pracować w naszej firmie i co o niej wiesz. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, z której możesz się dowiedzieć czym się zajmujemy, jaka jest nasza historia oraz jakie wartości nam przyświecają.

ETAP 4

Rozmowa rekrutacyjna

W kolejnym etapie zaprosimy Cię na spotkanie, w którym udział weźmie pracownik działu HR oraz bezpośredni przełożony. Porozmawiamy nie tylko o Twoim doświadczeniu, ale również o Twoich planach i oczekiwaniach! My natomiast opowiemy Ci więcej szczegółów na temat stanowiska, na które aplikowałeś oraz o pracy w naszej firmie.

ETAP 5

Informacja zwrotna

Po spotkaniu ocenimy Twoją kandydaturę. Niezależnie od tego, jaka będzie nasza decyzja- dostaniesz informację zwrotną. Jeśli wybierzemy właśnie Ciebie, otrzymasz ofertę pracy.