Dane kontaktowe

Super-Pharm Holding Sp. z o.o.

Domaniewska 39
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.superpharm.pl/kariera

NIP: 521-38-42-837

Benefity

PRZEPIS NA WIEDZĘ

W Super-Pharm doceniamy chęć doskonalenia umiejętności, wiemy, że dzięki rozwojowi pracownik zabłyśnie niczym najcenniejszy brylant. Na ambitnych czeka Management Reserves – oferta szkoleń, całkowicie finansowanych przez Super-Pharm.  Dajemy możliwość udziału w programach talentowych, przygotowujących do objęcia stanowisk kierowniczych, a szkolenia – zarówno z zakresu wiedzy produktowej, jak i zarządzania sprzedażą czy zespołem – odbywają się w formie tradycyjnej oraz e-learningowej.

PRZEPIS NA ZDROWIE

Jak na dobrego pracodawcę przystało, wiemy, jak ważna jest w tych czasach oferta prywatnej opieki medycznej na najwyższym poziomie, gwarantująca dostęp do najlepszych lekarzy i umożliwiająca szczegółowe badania stanu zdrowia. Nie zapominamy również o korzystnym ubezpieczeniu grupowym i karcie MultiSport, bo przecież zdrowie to również (a może i przede wszystkim) odpowiednia dawka ruchu!

PRZEPIS NA UŚMIECH

Super-Pharm to jedna wielka rodzina, a fakt ten podkreślają nie tylko wspólne pikniki i inne eventy, ale też atrakcyjne  zniżki pracownicze na zakupy w sieci naszych aptek i drogerii przysługujące wszystkim członkom naszego zespołu.

PRZEPIS NA PRZYSZŁEGO MISTRZA

Nie zapominamy o studentach, którzy chcą połączyć wiedzę z dużą porcją praktyki. Oferujemy Wam możliwość odbycia stażu zawodowego i wzięcia udziału w wyjątkowo ciekawym programie stypendialnym pod patronatem Super-Pharm.
Więcej informacji >>> https://www.superpharm.pl/kariera/staze.html