Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Super-Pharm Holding Sp. z o.o.

Domaniewska 39
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.superpharm.pl/kariera

NIP: 521-38-42-837

RECEPTA NA SUKCES

Koncepcja Super-Pharm zrodziła się w Kanadzie w latach 60. XX wieku. Swoiste 3 w 1, czyli połączenie apteki, drogerii i perfumerii, było strzałem w dziesiątkę, a potwierdzeniem tej tezy była i jest lawinowo rosnąca liczba sklepów. Polska przywitała Super-Pharm 18 lat temu, a ta pełnoletność oznacza obecnie 78 sklepów na terenie kraju i ciągły rozwój! Apteka, drogeria, perfumeria i salon optyczny? Tak! Od 2018 r. dumnie mówimy już o koncepcji 4 w 1, mogąc zapraszać naszych klientów również do salonów Optic Super-Pharm.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, morze profesjonalizmu i dobrej, przyjaznej atmosfery, to współpraca oparta na zaufaniu, multum szans na rozwój i obiecująca meta w postaci awansu, będąca jednocześnie początkiem nowej drogi zawodowej. Szkolenia, indywidualne podejście do każdego pracownika, a przy tym uszanowanie work-life balance? Oczywiście! Witamy w Super-Pharm…

RECEPTA NA SUPER TEAM

Kusimy nie tylko stabilnością zatrudnienia, ale też świetną opieką medyczną, dopłatami do pakietu sportowo-rekreacyjnego i atrakcyjnymi zniżkami pracowniczymi na zakupy w obrębie sklepów i aptek Super-Pharm. Gwarantujemy szlifowanie posiadanych już umiejętności, ale też zdobywanie nowych, zawsze pod okiem najlepszych specjalistów. Stawiamy na profesjonalizm w każdym calu i pozytywną, twórczą atmosferę na każdym kroku. Wypracowaliśmy środowisko pracy, w którym darzymy się szacunkiem i odczuwamy przyjemność z wykonywanych obowiązków. Spokojnie! Szanujemy też work-life balance, bo doskonale wiemy, że doba składa się z pracy i mnóstwa przyjemności czekających na nas po pracy!

ZAUFAJ NAM – W SUPER-PHARM JEST SUPER!

Super-Pharm to ludzie z pasją, niezwykle zgrany zespół specjalistów, których – bez względu na miejsce pracy – łączy profesjonalizm i współpraca oparta na zaufaniu. To wartość nadrzędna, którą cenimy nie tylko w relacjach wewnątrz firmy, ale też podczas wszelkich kontaktów z klientami drogerii czy pacjentami odwiedzającymi apteki, pamiętając, że zaufanie procentuje na długie lata. W każdym z działów Super-Pharm  doceniamy umiejętności komunikacyjne, predyspozycje interpersonalne, chęć rozwoju pod okiem najlepszych i ambicję, która stanowi idealne podłoże do osiągnięcia sukcesu w sektorze Health & Beauty.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (27)