Dane kontaktowe

Sunreef Venture S. A.

Doki 1
80-863 Gdańsk
pomorskie, Polska

www.sunreef-yachts.com

NIP: 5223059783

Jak przebiega rekrutacja

Kogo szukamy?

Do naszego zespołu poszukujemy osób na wszystkie poziomy organizacji, zarówno pracowników produkcyjnych (laminiarz, szlifierz, szkutnik, elektryk/elektromonter, mechanik, stolarz, tapicer, polernik, lakiernik), wykwalifikowanych specjalistów z różnych obszarów (projektanci/konstruktorzy, specjaliści ds. sprzedaży, marketingu, zakupów i in.), jak i pracowników kadry zarządzającej. Dajemy również możliwość odbycia stażu lub praktyk studentom kształcącym się na kierunkach związanych z branżą morską, głównie projektantom i konstruktorom.

Nasz standardowy proces rekrutacji składa się z kilku etapów:

ETAP 1

PRZESŁANIE APLIKACJI

Wybierz interesującą Cię ofertę pracy, prześlij do nas swoje CV i wypełnij formularz rekrutacyjny, klikając w pole „APLIKUJ”

ETAP 2

ANALIZA I SELEKCJA NADESŁANYCH APLIKACJI

Wszystkie nadesłane aplikacje szczegółowo analizujemy pod kątem oczekiwań stawianych kandydatom na dane stanowisko.

ETAP 3

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Jeśli Twoja kandydatura będzie spełniała kryteria uwzględnione w ogłoszeniu, zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne, w dogodnym dla Ciebie terminie.

ETAP 4

SPOTKANIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI W SIEDZIBIE FIRMY

Spotkanie rekrutacyjne z wybranymi kandydatami odbywa się w siedzibie firmy w Gdańsku.

 

Spotkanie składa się z dwóch części:

  1. Rozmowy z osobą rekrutującą
  2. Spotkaniem z kierownikiem właściwego działu

Na rozmowie prezentujesz swoje doświadczenie i kompetencje oraz zapoznajemy Cię z naszymi oczekiwaniami i warunkami pracy w Sunreef Venture.

Proces rekrutacji może zakładać konieczność wykonania określonych zadań potwierdzających wybrane kompetencje i umiejętności, w zależności od poziomu i specyfiki stanowiska.

ETAP 5

DECYZJA O ZATRUDNIENIU I INFORMACJA ZWROTNA DO KANDYDATÓW

Po przejściu wszystkich etapów rekrutacji, nasz zespół podejmuje decyzję o zatrudnieniu wybranej osoby lub kontynuowaniu procesu rekrutacyjnego na określone stanowisko.

Niezależnie od wyniku rekrutacji każdy z kandydatów zaproszonych na spotkanie otrzymuje od nas informację zwrotną, telefonicznie lub mailowo.

Jeśli pozytywnie przejdziesz proces rekrutacji, przekażemy Ci decyzję o zatrudnieniu oraz szczegóły dotyczące proponowanych warunków zatrudnienia.