Dane kontaktowe

SUEZ Polska Sp. z o.o.

Zawodzie 5
02-981 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 49 24 300
Fax: +48 22 49 24 301
[email protected]

www.suezpolska.com

NIP: 5260029173

Korzyści pracy w SUEZ

Pracownicy są dla nas najważniejsi, dlatego dbamy o ich komfort oferując im różnorodne benefity. Dodatki dla pracowników różnią się w poszczególnych spółkach SUEZ. Najczęstsze benefity to:

Ubezpieczenie na życie

Oferujemy ubezpieczenie na życie płatne przez pracodawcę oraz możliwość dołączenia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Prywatna opieka medyczna

Oferujemy prywatną opiekę medyczną dla Ciebie płatną przez pracodawcę oraz możliwość zapewnienia dla Twojej rodziny opieki medycznej na preferencyjnych warunkach.

Karta sportowa

Oferujemy możliwość korzystania z karty Multisport, jak również sponsorujemy naszym pracownikom dodatkowe zajęcia sportowe (piłka nożna z trenerem, koszykówka, siatkówka).

Akcjonariat pracowniczy

Raz na 3 lata prowadzimy globalny program SHARING dedykowany naszym pracownikom, w ramach którego mają oni możliwość zakupu akcji naszej firmy na wyjątkowych warunkach.

Płatny program poleceń

Bardzo cenimy zdanie naszych pracowników i nagradzamy ich, gdy polecą osoby, które podejmą pracę w naszej firmie.

Szkolenia dla pracowników/Udział w konferencjach

Nasi pracownicy mają liczne możliwości uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych sponsorowanych przez pracodawcę.

Wewnętrzne programy rozwojowe /Programy stażowe

W naszej firmie realizujemy Program Praktyk Letnich, po którym istnieje możliwość kontynuowania rozwoju zawodowego w firmie. Mamy wdrożone ścieżki karier oraz promujemy wewnętrzne rekrutacje w ramach danej spółki, jak również w ramach Grupy w Polsce i na świecie.

Dofinansowanie kursów/studiów

Pracownicy z dłuższym stażem w firmie mają możliwość otrzymania dofinansowania studiów i/lub kursów, w których chcą uczestniczyć.

Kursy językowe

Zachęcamy naszych pracowników do nauki języka angielskiego i dajemy im w tym wsparcie poprzez dofinansowanie nauki.

Konkursy wewnątrzfirmowe

Nasi pracownicy chętnie angażują się w życie firmy, dlatego organizujemy co pewien czas konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, takie jak: konkurs na najlepsze zdjęcie na Instagram, konkurs na hasło promujące bezpieczeństwo w firmie i inne.

Wolontariat pracowniczy

Jako firma dbamy o środowisko i o ludzi. Aktywnie współpracujemy z Fundacją Ja Wisła, z którą organizujemy wolontariaty, do udziału w których zapraszamy naszych pracowników. Prowadzimy również Fundację SUEZ Jesteśmy z Tobą i nasi pracownicy mają możliwość pomocy innym realizując projekty w ramach programów grantowych.