Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

SUEZ Polska Sp. z o.o.

Zawodzie 5
02-981 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 49 24 300
Fax: +48 22 49 24 301
[email protected]

www.suezpolska.com

Profil firmy

SUEZ Polska jest częścią Grupy SUEZ – światowego lidera w dziedzinie gospodarki wodnej i odpadowej.

SUEZ dostarcza wodę pitną dla 97 milionów ludzi, obejmuje usługami asenizacyjnymi 66 milionów i zapewnia zbiórkę odpadów dla 57 milionów osób odzyskując 14 milionów ton surowców i 5,138 GWh energii.

Razem z grupą ponad 80 000 pracowników, SUEZ jest światowym liderem w dziedzinie gospodarki wodnej i odpadowej, obecnym na pięciu kontynentach.

Kluczowe Liczby

Jesteśmy obecni w Polsce od 1992 roku i mamy status wiodącego operatora na rynku gospodarowania odpadami (komunalnymi, przemysłowymi i niebezpiecznymi).

Na terenie Polski posiadamy ponad 25 punktów operacyjnych, w tym:

4 zakłady produkcji paliw alternatywnych, 6 sortowni, 5 kompostowni, 4 składowiska i 1 instalacja termicznego przekształcania odpadów komunalnych.

Grupa w Polsce zatrudnia prawie 3 000 pracowników, dzięki którym świadczy różnego rodzaju usługi związane z gospodarką odpadami dla blisko 2,3 mln osób.

Klienci

Naszymi Klientami są osoby prywatne, spółdzielnie i wspólnoty, samorządy oraz przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie odbioru, recyklingu, odzysku oraz unieszkodliwiania odpadów komunalnych i przemysłowych (w tym niebezpiecznych). Prowadzimy również działalność w zakresie wody, oczyszczania i uzdatniania oraz consultingu.

Najważniejsze nagrody

2017- 2020 – Kilkukrotny laureat tytułu: Best Quality Employer

2016 – Nagroda Fundacji „la Caixa” za dobre praktyki w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych

2015 – Tytuł: Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 5-lecia 2010-2015 przyznany przez Magazyn Strefa Gospodarki, ogólnopolski dodatek do Dziennika Gazety Prawnej

SUEZ kariera – dlaczego warto?

Wartości SUEZ

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy, która angażuje się w dbanie o dobro naszej planety. Promujemy odpowiedzialne zarządzanie z poszanowaniem otoczenia społecznego, norm prawnych i etycznych.

Jesteśmy ogólnopolską Grupą, która ma odwagę mówić i działać na rzecz idei zrównoważonego gospodarowania odpadami. Staramy się przy tym zapewniać swoim Pracownikom godny poziom życia i bezpieczne warunki pracy.

Jesteśmy lokalną firmą o wysokich wymaganiach wobec siebie i naszych kontrahentów. Chcemy się uczyć i rozwijać, by oferować coraz lepsze usługi wraz z postępem nowych technologii.

Jesteśmy wreszcie ludźmi, którzy działają spójnie, tworzą i dbają o relacje oparte na wzajemnym szacunku do siebie, Klientów i środowiska. Wierzymy, że ludzie są największą wartością i robimy wszystko, by nasi pracownicy o tym wiedzieli i czuli się integralną częścią naszej firmy.

Jeśli identyfikujesz się z tym, co my to właśnie Ciebie szukamy!

Jeśli chcesz do nas dołączyć to aplikuj już dziś:
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c1f2676333cb4d3fb442c3f056a2e563

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)