Dane kontaktowe

Südzucker Polska S.A.

ul. Muchoborska 6
54-424 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 79 88 900
Fax: +48 71 79 88 901
[email protected]

www.suedzucker.pl

NIP: 7471205797

Poznaj nas

Südzucker Polska S.A. jest częścią europejskiej Grupy Südzucker, największego producenta cukru w Europie. W Polsce nasza firma istnieje od 1997 i zatrudnia ok. 540 pracowników. Produkujemy cukier w czterech cukrowniach: Cerekiew, Ropczyce, Strzelin i Świdnica. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, posiadamy również biuro handlowe w Krakowie.

„Siejemy, produkujemy i sprzedajemy z pasją” to nasza misja, która jest zgodna z wyznaczonymi priorytetami. Realizujemy ją w oparciu o najwyższe kompetencje oraz rzetelność pracowników i plantatorów, trwałe relacje z klientami oraz działalność w harmonii ze środowiskiem naturalnym.

Działalność koncernu Südzucker Polska S.A. koncentruje się wokół trzech nadrzędnych celów, którymi są: społeczna odpowiedzialność biznesu, innowacyjność i rozwój na wszystkich płaszczyznach działania oraz pozyskanie i utrzymanie najwyższego zaufania ze strony klientów.

Flagowym produktem firmy jest cukier biały, oferowany pod znaną i docenianą przez polskich konsumentów już od 20 lat marką „Cukier Królewski”. Jego wysoka jakość została wielokrotnie doceniona nagrodami przyznawanymi zarówno przez klientów indywidualnych, jak i specjalistów w branży. Pod szyldem marki znaleźć też można cukier trzcinowy oraz szeroką gamę produktów przeznaczonych do wypieków. W swojej ofercie posiadamy również produkty dla przemysłu (melasa) oraz rolnictwa (wysłodki peletowane, wapno defekacyjne). Jesteśmy także ekspertem w zakresie produktów porcjowanych dla sektora Foodservice.

Nasi Pracownicy

Najcenniejszym kapitałem Südzucker Polska S.A. są pracownicy. To dzięki ich zaangażowaniu, wiedzy, doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom odnosimy sukcesy i dynamicznie się rozwijamy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)