Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

STX Next S.A.

ul. Mostowa 38
61-854 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 610 01 92
[email protected]

www.stxnext.com

NIP: 7781424849

Dodatkowe lokalizacje

Jaśkowa Dolina 17a
80-252 Gdańśk
pomorskie, Polska

Mostowa 38
61-854 Poznań
wielkopolskie, Polska

Dowborczyków 30/34
90-019 Łódź
łódzkie, Polska

Krupnicza 13
50-075 Wrocław
dolnośląskie, Polska

Wojciecha Kossaka 20
64-920 Piła
wielkopolskie, Polska

Global Office Park, Bud. C

ul. Zabrska 20
40-083 Katowice
śląskie, Polska

POZNAJ STX

STX Next to największy Pythonowy software house w Europie. Obecnie firma zatrudnia ponad 600 osób, w tym ponad 250 Python i JavaScript Developerów. Naszą domeną jest również DevOps, Machine Learning, Data Engineering, React Native, jak i UX. Od 17 lat nasze interdyscyplinarne zespoły tworzą wyjątkowe produkty dla naszych klientów, łącząc podejście Agile, dobre praktyki, świetnej jakości oprogramowanie i nowe technologie.

NIETYPOWE PROJEKTY IT w STX Next

Pracując w software housie, można spotkać się z bardzo różnymi projektami realizowanymi dla klientów z czasem mocno nietypowych branż czy odległych zakątków świata. Tym sposobem nasi programiści wsparli swoim kodem na przykład: zakon buddyjski, producenta personalizowanych perfum, studio gamingowe, platformę do obrotu kryptowalutami czy też firmę walczącą z cyberprzestępczością.

Jest to malutki wycinek naszego bogatego portfolio, o którym chętnie byśmy opowiadali całymi godzinami... gdyby tylko pozwalało na to NDA. Niejeden projekt IT w STX Next może Was zaskoczyć!

TEAM POWER, SOFTWARE CRAFTSMANSHIP, CONTINUOUS IMPROVEMENT, TRANSPARENCY, WIN-WIN - TO NASZE WARTOŚCI!

Wierzymy w nie, bo wiemy, że zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów liczy się nie tylko to, co robimy, ale również jak i po co. Koncentrujemy się na tworzeniu dobrego kodu, który doprawiamy mieszanką sprawnej pracy zespołowej, transparentnego podejścia do procesów i ciągłego rozwoju. Mix tych wartości pomaga nam w codziennej pracy, jak i dążeniu do zostania największym Pythonowym Software na świecie.

TEAM POWER

Siła STX Next to nasze zgrane, multidyscyplinarne zespoły, a zwinność to nasze "drugie ja". Nie pracujemy w open space, czujemy się dobrze w pokojach projektowych. Zasada "one team, one room, one client, full focus" zdecydowanie nie jest nam obca!

SOFTWARE CRAFTSMANSHIP

Tworzymy kod z prawdziwą pasją! Zawsze stawiamy na wysoką jakość rozwiązań, a to dzięki naszym interdyscyplinarnym zespołom. Chętnie dzielimy się wiedzą i dobrymi praktykami zarówno w firmie, jak i poza nią na konferencjach branżowych. Lubimy uczyć się nowych rzeczy i stawać się coraz lepsi w tym, co robimy na co dzień.

CONTINOUS IMPROVEMENT

Nie boimy się przyznawać do własnych błędów, regularnie organizujemy Growth Review i praktykujemy kulturę feedbacku. Nasi współpracownicy korzystają z indywidualnych budżetów szkoleniowych, a także organizowanych cyklicznie Lightning Talków, Craftowych Czwartków czy innych szkoleń.

TRANSPARENCY

Nasze rozbudowane ścieżki kariery opisują i podpowiadają możliwe kierunki rozwoju, a wynagrodzenie oparte jest o jasne reguły. Na bieżąco i transparentnie rozmawiamy ze współpracownikami o tym, co dzieje się w firmie.

WIN-WIN

Jeśli dane rozwiązanie nie jest korzystne dla obu stron, nie wchodzimy w nie/ Traktujemy wszystkich partnersko i staramy się wspólnie ustalać zasady współpracy.

NASZE SPECJALIZACJE

Od 17 lat nasze interdyscyplinarne zespoły tworzą wyjątkowe produkty, które łączą w sobie dobre praktyki, świetniej jakości oprogramowanie i nowe technologie.

DEVELOPMENT

Tworzenie rozwiązań webowych, IoT i mobilnych w oparciu o Python, JavaScript, React Native, machine learning lub Golang.

QUALITY ASSURANCE

Kompleksowa opieka nad jakością tworzonego kodu i nasze odwieczne pytanie: "to już bug, czy jeszcze feature?".

PROJECT MANAGEMENT

Opieka nad backlogiem, optymalizacja procesów, praca na liczbach i postawionych celach biznesowych, a przede wszystkim- praca z ludźmi.

PRODUCT DESIGN

Tworzenie rozwiązań w formie szerokiego wachlarza interfejsów, które są nie tylko wizualnie ekscytujące, ale przede wszystkim funkcjonalne i użyteczne.

SALES

Budowanie relacji biznesowych i poszerzanie klienckiego portfolio STX Next- zobacz jak to robimy i dołącz do naszego zespołu.

MARKETING

Zyskanie uwagi oraz uznania naszych odbiorców poprzez rozwój strategii marketingowych, growth hacking, branding i tworzenie najwyższej jakości contentu.

DEVOPS

Wsparcie infrastruktury naszych klientów w AWS, Google Cloud i Azure w zakresie tworzenia, utrzymywania i migrowania rozwiązań do chmury.

MANAGEMENT

Zarządzanie zespołami, budowanie nowych linii biznesowych, zarządzanie satysfakcją i budowanie partnerskich relacji z klientami.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)