Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.

Cybernetyki 9
02-677 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +22 3567300
[email protected]

www.studio-moderna.com

NIP: 7822283192

Studio Moderna Polska jest częścią dużej, międzynarodowej korporacji działającej na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla gospodarstw domowych m.in. marek Dormeo, Delimano, Rovus, Walkmaxx, Wellneo, Top Shop oraz Mango. 
Nasz omnichannel składa się z siedmiu kanałów sprzedaży: ponad trzydziestu sklepów stacjonarnych, kilku sklepów internetowych, telemarketingu, Printu, Wholesale&Loyalty (B2B) oraz sprzedaży telewizyjnej, w tym poprzez własną stację TV Mango i programy sprzedażowe prowadzone na żywo. 

KIM JESTEŚMY?

Wszystko zaczęło się w 1992 roku w małym, słoweńskim miasteczku. Dwójka przyjaciół założyła firmę w garażu i rozpoczęła sprzedaż wyjątkowego produktu - Kosmodisku. W krótkim czasie zwiększyliśmy ilość oferowanych klientom produktów i zasięg działalności. Dziś jesteśmy jedyną omnichannelową firmą w Europie z aż siedmioma kanałami sprzedaży. Nasze produkty można zakupić zarówno przez Internet, jak i w jednym z ponad 30 sklepów stacjonarnych, ale również przez telefon, oglądając telewizję (w tym naszą własną stację TV Mango), przez katalog czy w jednym z sklepów partnerskich sieci handlowych jak Biedronka czy Kaufland.

Jedna rzecz nie zmieniła się nigdy. Od pierwszego dnia liczymy wartość naszych produktów korzyściami, jakie przynoszą ludziom. Dalej drzemie w nas ta sama energia i zapał do budowy otwartej i dynamicznej organizacji co prawie 30 lat temu

DLACZEGO NIE?

Wierzymy, że to pracownicy są naszą największą siłą. Odnosimy sukcesy w tym co robimy, ponieważ stawiamy na ludzi z pasjami, którzy chcą wnieść istotny wkład w naszą działalność. Dodajemy odwagi, podziwiamy ludzi czynu i inicjatorów zmian. Nie ma dla nas znaczenia skąd pochodzisz, jak się ubierasz czy ile wiosen za Tobą. Interesuje nas to, co potrafisz i czego chcesz się nauczyć. Cenimy w pracownikach zaangażowanie, ambicję i otwartość na zmiany. 

Poszukujemy Pracowników do:

  1. Biura w Warszawie
  2. Call Center w Warszawie i Gdańsku
  3. Sklepów stacjonarnych w całej Polsce

Dołącz do naszej bajki!

MARKI STUDIO MODERNA

W portfolio Grupy Studio Moderna znajdziesz kilkanaście tysięcy produktów pod dziewięcioma brandami. W Polsce dostępne jest siedem z nich.

Marka Dormeo to ekspert w dziedzinie zdrowego snu. Oferuje szereg wysokiej jakości produktów takich jak materace, toppery, poduszki, kołdry, pościele czy szlafroki. Marka Dormeo wykorzystuje najnowsze technologie i materiały, a nawet posiada patenty.

Marka Delimano oferuje innowacyjne produkty wysokiej jakości z asortymentu "kuchennego" takie jak: garnki, patelnie, urządzenia wielofunkcyjne, drobny sprzęt agd, naczynia, sztućce oraz akcesoria kuchenne. 

Marka Walkmaxx reprezentuje innowacyjne i komfortowe, a jednocześnie przystępne cenowo obuwie i odzież. Wizytówką butów Walkmaxx jest zaokrąglona podeszwa - nowatorska i unikalna technologia, która łagodzi napięcie mięśni, ból stawów i poprawia postawę. 

Wellneo pomaga kontrolować własne zdrowie, dba o dobre samopoczucie, urodę i dietę. Oferuje szeroki zakres produktów przynoszących ulgę w bólu, masażery oraz inne urządzenia medyczne, kosmetyki i rozwiązania do pielęgnacji urody. 

Misją marki Rovus jest stworzenie bezpiecznego, sterylnego i komfortowego środowiska życia dla całej rodziny. Portfel produktów Rovus obejmuje urządzenia do czyszczenia i sprzątania domu, pielęgnacji odzieży, produkty higieny osobistej i akcesoria.

Wizją marki Top Shop jest wniesienie do codziennego życia prostych, a jednocześnie wygodnych i bezpiecznych rozwiązań. Znajdziesz tu produkty do domu, ogrodu, elektronarzędzia i inne pomysłowe rozwiązania, niedostępne nigdzie indziej.       

Mango to numer jeden w branży telezakupowej, a jej rozpoznawalność na polskim rynku wynosi ponad 70%. Szeroki asortyment Mango dostosowany jest do różnych potrzeb Klienta i jego możliwości finansowych. Znajdziesz tu produkty z wielu kategorii, jak: dom i życie, kuchnia i gospodarstwo domowe, zdrowie, wellness, uroda czy fitness. Studio Moderna zakupiło Mango w 2017 roku.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)