Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Stryker Polska Sp. z o.o.

ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 48 22 429 55 50
[email protected]

careers.stryker.com

NIP: 9520015337

Kim jesteśmy

Stryker jest jedną z wiodących firm na światowym rynku technologii medycznej. Wraz z naszymi klientami dążymy do polepszenia usług opieki zdrowotnej. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów i usług z dziedziny ortopedii, sprzętu medycznego i chirurgicznego, neurotechnologii i kręgosłupa, które służą poprawie wyników leczenia pacjentów i warunków pracy personelu medycznego.  

W skrócie o Stryker:

  • Sprzedaż w 2019 roku: 14.9 miliardów $
  • Pracownicy: 40,000+ na całym świecie
  • 40 lat nieustającego wzrostu sprzedaży
  • 44 centra produkcyjne i rozwoju produktów na świecie
  • Sprzedaż produktów w ponad 100 krajach
  • Jedno z 500 największych amerykańskich przedsiębiorstw (ranking Fortune 500)

Stryker Polska

Siedziba Stryker Polska jest strategicznie usytuowana w Warszawie, w spokojnej dzielnicy biznesowej, z doskonałym połączeniem z warszawskim lotniskiem im. Fryderyka Chopina.
Zatrudniamy ponad 140 pracowników. Jesteśmy zespołem skoncentrowanym na sprzedaży, który osiąga znakomite wyniki. Oprócz sprzedaży, nasze biuro w Warszawie obejmuje przede wszystkim takie funkcje jak logistyka, obsługa klienta, finanse, przetargi, serwis techniczny, dział regulacji i zapewnienia jakości, magazyn i HR. Niezależnie od roli, pracujemy jako zespół, nieustannie dążąc do najlepszych rezultatów, ponieważ nasi klienci i pacjenci są w centrum wszystkiego, co robimy.

Dlaczego warto do nas dołączyć

Uwielbiamy pracę w Stryker Polska, ponieważ panuje tu zdrowa równowaga między pracą a zabawą. Doceniamy naszych pracowników i ważne są dla nas wyróżnienia, dlatego nagradzamy ich chociażby za wkład w pracę w rocznice 5, 10, 15 i więcej lat spędzonych z nami oraz inne ważne w życiu wydarzenia, takie jak ślub czy urodziny. Inne atuty warszawskiego biura to bezpłatny parking dla pracowników, codziennie świeże pieczywo i owoce dwa razy w tygodniu oraz dodatek finansowy do lunchu. Co roku spotykamy się między innymi na uroczystej wigilijnej kolacji oraz organizujemy wyjazd integracyjny, podczas którego odbywa się mecz piłkarski naszych pracowników.

Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)