Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Swadzim, ul. Poznańska 50
62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie, Polska

NIP: 7810020676

Pozostałe lokalizacje

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 179
Blue City
02-222 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 533 36 00
Fax: +48 22 533 36 50
[email protected]

Drodzy Kandydaci

Informujemy, że w naszej firmie z największą troską i bezpieczeństwem dbamy o Pracowników. W obecnym czasie pandemii koronawirusa wstrzymaliśmy wszystkie wizyty klientów zewnętrznych, a nasi Pracownicy w ramach możliwości pracują w trybie pracy zdalnej.

Pracownicy w zakładzie produkcyjnym zostali zabezpieczeni we wszystkie możliwe środki ochrony indywidualnej, które są wymagane przez rząd. Na terenie całej firmy służby dbające o czystość regularnie dezynfekują pomieszczenia i wyposażenie z zastosowaniem właściwych środków odkażających.

Trudna sytuacja, którą  aktualnie przeżywa cały świat z powodu pandemii koronawirusa nie pozostaje obojętna dla naszego zdrowia psychicznego. Na bieżąco informujemy naszych pracowników o możliwości skorzystania z porad społecznych psychologów. Uruchomiliśmy specjalny portal, gdzie Pracownicy mogą zadawać pytania związane ze stanem obecnym epidemii, jak również mogą zadawać pytania o działania podejmowane w naszej organizacji.

W związku z epidemią wspieramy otoczenie zewnętrzne. Wychodzimy z pomocą do Pracowników służby zdrowia.  Zakupiliśmy środki ochrony indywidualnej dla Personelu medycznego, a także przekazujemy kawę, która dodaje energii w tym trudnym czasie.

Życzymy dużo zdrowia i pozdrawiamy,
Zespół Rekrutacji Strauss Cafe Poland