Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Swadzim, ul. Poznańska 50
62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie, Polska

NIP: 7810020676

Pozostałe lokalizacje

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 179
Blue City
02-222 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 533 36 00
Fax: +48 22 533 36 50
[email protected]

ETAP 1

Analizujemy wszystkie nadesłane aplikacje, następnie wybieramy te, które najbardziej odpowiadają naszym profilom zawodowym.

ETAP 2

Jeśli spełniasz kryteria przedstawione w ogłoszeniu, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Rozmowa ma na celu poznanie Twoich potrzeb, motywacji i predyspozycji do pracy na danym stanowisku. Dla Ciebie jest to czas na zadanie pytań o kulturę organizacji i możliwości rozwoju na danym stanowisku.

ETAP 3

Kandydaci, którzy spełniają w największym stopniu kryteria określone dla danego stanowiska zapraszani są do kolejnego etapu – na spotkanie  z osobą z Działu HR. W zależności od specyfiki procesu, w spotkaniu uczestniczy również przyszły przełożony, bądź spotkanie z przełożonym jest kolejnym etapem procesu. W trakcie rozmowy możesz spodziewać się pytań dotyczących Twoich zachować z przeszłości w konkretnych sytuacjach. Pozwoli to nam sprawdzić na ile wpisujesz się w wymagania stanowiska oraz w kulturę organizacyjną naszej firmy.

ETAP 4

Jeśli pomyślnie przejdziesz proces rekrutacji, skontaktujemy  się z Tobą telefonicznie,  przedstawimy naszą ofertę oraz omówimy proces zatrudnienia i program onboardingu. 

ETAP 5

Jest  ważne, abyś po spotkaniu z nami otrzymał informację zwrotną. Niezależnie od ostatecznej decyzji skontaktujemy się z Tobą.