Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Swadzim, ul. Poznańska 50
62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie, Polska

NIP: 7810020676

Pozostałe lokalizacje

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 179
Blue City
02-222 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 533 36 00
Fax: +48 22 533 36 50
[email protected]

O firmie

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. jest częścią Grupy Strauss Coffee B.V. z siedzibą w Amsterdamie, jednego z czołowych producentów kawy na świecie. Grupa Strauss Coffee zatrudnia pracowników w swoich firmach w Brazylii, Izraelu, Holandii, Niemczech, Polsce, Rosji, Rumunii, Serbii, Szwajcarii, Ukrainie i Wietnamie. Specjalizuje się w produkcji kawy ziarnistej, mielonej oraz rozpuszczalnej oferując setki produktów dostosowanych do upodobań lokalnych konsumentów.

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku. Palarnia Kawy oraz Centrum Dystrybucyjne mieszczą się w Swadzimiu koło Poznania. Firma nieustannie rozwija się osiągając pozycję jednego z największych producentów kawy w Polsce. Zatrudnia 340 pracowników.

Czym się zajmujemy?

Jako firma nieustannie pracujemy nad zwiększaniem poziomu zadowolenia naszych Klientów - robimy to poprzez staranny dobór oferowanych marek i produktów oraz dbałość o najwyższą jakość kawy.

Na czele z naszą najsilniejszą marką Polecaną przez baristów MK Cafe w naszym portfolio są również marka FORT oraz Pedros.

Działamy również w segmencie HoReCa (rynek gastronomiczny), gdzie zajmujemy czołową pozycję, a na rynku miejsc pracy i biur jesteśmy jednym z głównych dostawców kawy i urządzeń do jej parzenia.  Strauss Café Service to przede wszystkim wysoki poziom serwisu i kompleksowa obsługa klienta. Propozycji kawowej towarzyszy wybór produktów komplementarnych: herbata Teartis, czekolada oraz akcesoria do kawy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów stworzyliśmy również wyjątkowe miejsce, którym jest Manufaktura MK Cafe Fresh.  Jest to kameralna i nowoczesna palarnia kawy, w której profesjonalizm i wiedza doświadczonego producenta spotykają się z indywidualnym podejściem do każdej wypalanej partii kawy. Bariści potwierdzają, że tylko świeżo palona kawa potrafi oddać pełnię smaku i bogactwo aromatu zawarte w kawowych ziarnach.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)