Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Swadzim, ul. Poznańska 50
62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie, Polska

NIP: 7810020676

Pozostałe lokalizacje

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 179
Blue City
02-222 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 533 36 00
Fax: +48 22 533 36 50
[email protected]

O firmie

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. jest częścią Grupy Strauss Coffee B.V. z siedzibą w Amsterdamie, jednego z czołowych producentów kawy na świecie. Grupa Strauss Coffee zatrudnia pracowników w swoich firmach w Brazylii, Izraelu, Holandii, Niemczech, Polsce, Rosji, Rumunii, Serbii, Szwajcarii, Ukrainie i Wietnamie. Specjalizuje się w produkcji kawy ziarnistej, mielonej oraz rozpuszczalnej oferując setki produktów dostosowanych do upodobań lokalnych konsumentów.

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku. Palarnia Kawy oraz Centrum Dystrybucyjne mieszczą się w Swadzimiu koło Poznania. Firma nieustannie rozwija się osiągając pozycję jednego z największych producentów kawy w Polsce. Zatrudnia 340 pracowników.

Czym się zajmujemy?

Jako firma nieustannie pracujemy nad zwiększaniem poziomu zadowolenia naszych Klientów - robimy to poprzez staranny dobór oferowanych marek i produktów oraz dbałość o najwyższą jakość kawy.

Na czele z naszą najsilniejszą marką Polecaną przez baristów MK Cafe w naszym portfolio są również marka FORT oraz Pedros.

Działamy również w segmencie HoReCa (rynek gastronomiczny), gdzie zajmujemy czołową pozycję, a na rynku miejsc pracy i biur jesteśmy jednym z głównych dostawców kawy i urządzeń do jej parzenia.  Strauss Café Service to przede wszystkim wysoki poziom serwisu i kompleksowa obsługa klienta. Propozycji kawowej towarzyszy wybór produktów komplementarnych: herbata Teartis, czekolada oraz akcesoria do kawy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów stworzyliśmy również wyjątkowe miejsce, którym jest Manufaktura MK Cafe Fresh. Jest to kameralna i nowoczesna palarnia kawy, w której profesjonalizm i wiedza doświadczonego producenta spotykają się z indywidualnym podejściem do każdej wypalanej partii kawy. Bariści potwierdzają, że tylko świeżo palona kawa potrafi oddać pełnię smaku i bogactwo aromatu zawarte w kawowych ziarnach.

Nasze wartości

ODWAGA I TROSKA

Prawdziwa odwaga wynika z troski o innych. To wartości, które powinny występować zawsze obok siebie – jak dwa ziarna kawy w jednym owocu kawowca.

Z odwagą podejmujemy nowe wyzwania i osiągamy zamierzone cele, bo mamy na uwadze troskę – o naszych klientów, pracowników oraz dostawców i partnerów biznesowych. To oni dają nam wsparcie, które jest niezbędne do podejmowania ryzyka i przekraczania granic. Troszczymy się o ich potrzeby, bo wzajemna troska jest warunkiem ciągłego rozwoju. Dzięki niej możemy wspólnie dbać o nasze otoczenie – środowisko naturalne oraz lokalne społeczności. Odwaga połączona z troską jest gwarancją uczciwego i odpowiedzialnego podejścia do pracy.

 PASJA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Odpowiedzialność to świadomość, że wszystkie nasze działania wywołują określony efekt. Mamy wpływ na jakość naszych produktów, na zdrowie i życie ludzi, którym je dostarczamy, na środowisko, w którym pracujemy i zadowolenie naszych pracowników. 

Bezpieczeństwo konsumentów jest dla nas na pierwszym miejscu, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za konsekwencje naszej pracy. Tworząc i sprzedając nasze produkty, wykorzystujemy wszystkie dostępne środki, aby zapewnić to bezpieczeństwo w sposób maksymalny. Postępujemy świadomie na każdym etapie produkcji, od momentu uprawy i zbioru kawy aż do chwili przygotowania filiżanki przez naszego klienta. Ta filiżanka jest wielkim wyzwaniem, ale także wielką nagrodą za nasz wspólny wysiłek.

Pasja jest aromatem życia – to źródło satysfakcji, siły oraz energii do realizowania codziennych zadań. Żyjąc z pasją, wyrażamy swoją radość i pozytywne nastawienie. Dzięki niej możemy zaangażować się we wszystkie działania w stu procentach oraz zarażać naszym entuzjazmem innych.

Wszystko, co robimy w naszej firmie jest przepełnione pasją do kawy. To ona jest siłą napędową, która motywuje nas do ciągłego zgłębiania wiedzy, zwiększania umiejętności i wykonywania naszych zadań z pełnym oddaniem.

ZESPÓŁ

W Strauss najważniejsi są ludzie – to oni stanowią filar firmy. Podstawowa zasada, którą wyznajemy to wzajemny szacunek. Dobre środowisko jest niezbędne nie tylko do uprawy wysokiej jakości kawy. Każdy z nas zasługuje na bezpieczne i przyjazne środowisko pracy, które umożliwia ciągły rozwój i inspiruje do podejmowania kolejnych wyzwań. Dlatego traktujemy się uczciwie i darzymy zaufaniem, które pozwala nam stworzyć spójny i zgodny zespół z ciągłym apetytem na sukces. Przyświeca nam ten sam cel, dlatego wszyscy wykonujemy nasze obowiązku uczciwie i odpowiedzialnie. Wiemy, że nasze wysiłki zostaną docenione i nagrodzone. Kluczem do wszystkiego jest pasja, która stanowi inspirację i zachętę do działania dla innych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)