Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

STRABAG

Parzniewska 10
05-800 Pruszków
mazowieckie, Polska

www.strabag.pl/kariera

Staże i praktyki

Na tych, którzy rozpoczynają karierę zawodową – studentów i absolwentów, czekają praktyki i staże. Oprócz potężnej dawki praktycznej wiedzy, na każdego praktykanta i stażystę czeka atrakcyjne wynagrodzenie!

PRAKTYKI W OBSZARZE BUDOWNICTWA LUB FINANSÓW

Oferujemy trwające od 2 do 6 miesięcy płatne praktyki o profilu technicznym lub ekonomicznym. Organizowane są one w ciągu całego roku z możliwością elastycznego grafiku, dostosowanego pod kątem zajęć na uczelni. Nasza struktura umożliwia studentom lub absolwentom podjęcie współpracy w pionach Budownictwa Ogólnego, Mostowego, Drogowego oraz Kolejowego lub w spółkach koncernu. Jako praktykant, pod okiem opiekuna, zdobędziesz szerokie doświadczenie zawodowe i będziesz miał wiele okazji do wykorzystania i poszerzenia dotychczasowej wiedzy teoretycznej. Dla najlepszych czeka szansa na dołączenie do zespołu STRABAG na dłużej. Wielu naszych pracowników rozpoczynało karierę od praktyk.

PROGRAM STAŻOWY STRABAG DLA INŻYNIERÓW I FINANSISTÓW

Oferujemy trwające od 12 do 15 miesięcy płatne staże w ramach naszego międzynarodowego programu rozwojowego dającego możliwość świadomego pokierowania swoją karierą zawodową. Do wyboru dwie ścieżki:

  • Program Stażowy STRABAG dla Inżynierów
  • Program Stażowy STRABAG dla Finansistów

Staż obejmuje 3 miesięczny pobytu za granicą w jednej ze spółek Koncernu (działamy głównie na terenie Europy ale i nie tylko). Plan stażu jest ustalany wspólnie z mentorem, który wspiera przez cały czas jego trwania, a regularne rozmowy nakierowane są na indywidualny rozwój i wzmocnienie kompetencji zawodowych stażysty. Pod okiem doświadczonych ekspertów i kadry kierowniczej stażysta zapoznaje się z pracą w różnych obszarach i jednostkach organizacyjnych. Pod koniec trwania programu, stażysta otrzymuje propozycję zatrudnienia na docelowym stanowisku.

TARGI PRACY ORAZ WYCIECZKI NA BUDOWY

Podczas targów pracy czy innych eventów, pracownicy STRABAG udzielą z chęcią wszelkich informacji o firmie, m.in.: o strukturze, jak przebiega proces rekrutacji czy o możliwościach rozwoju. Doradzą także wybór specjalizacji, posiadając wiedzę na temat perspektyw rozwoju w poszczególnych sektorach budownictwa.

Dla studentów budownictwa i uczniów techników budowlanych, organizujemy także wycieczki na nasze budowy. Dzięki temu młodzi ludzi mają okazję poznać organizację placu budowy, koncepcję inwestycji, a także obejrzeć budowę pod opieką Kierownika Budowy.