Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

STRABAG

Parzniewska 10
05-800 Pruszków
mazowieckie, Polska

www.strabag.pl/kariera

KIM JESTEŚMY?

STRABAG tworzy ponad 70 tys. najlepszych specjalistów branży budowlanej

Nasza historia zaczęła się ponad 180 lat temu w Austrii, a w dniu dzisiejszym jesteśmy obecni w ponad 80 krajach w Europie i na świecie. Realizujemy najbardziej skomplikowane projekty i wdrażamy innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Na polskim rynku budujemy od ponad 30 lat

W 1987 zaczynamy przygotowania do budowy hotelu Marriott w Warszawie, naszej pierwszej i od razu prestiżowej realizacji, który do dzisiaj jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Warszawie. Obecnie w Polsce zatrudniamy blisko 5 tys. osób.

Zmieniamy oblicze polskiej infrastruktury i polskich miast

Jako generalny wykonawca świadczymy usługi w zakresie infrastruktury drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, energetycznego, przemysłowego i ochrony środowiska.

#TEAMSWORK  - nasz sukces budujemy razem

Nasze standardy pracy opierają się na 9 wartościach, które stanowią fundamenty wszelkich działań. TEAMSWORK. - praca zespołowa, jest to podstawa naszego zaangażowania oraz priorytet dla wszystkich pracowników, we wszystkich krajach, w których obecny jest STRABAG. Dzięki współpracy między działami, biurami i budowami, jednostki działające na lokalnych rynkach tworzą jeden globalny TEAM.

Inwestujemy w naszych pracowników

Nieustannie dbamy o to, aby zapewnić naszym pracownikom możliwości rozwoju. Każdy z pracowników może skorzystać z bogatej oferty szkoleń z zakresu m.in. obsługi programów pakietu MS Office, techniki i technologii budownictwa, prawa, podatków, zarządzania, negocjacji czy rozwoju osobistego. Jako odpowiedzialny pracodawca, dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników. Przykładem może być "Dzień Zdrowia" - wydarzenie, w trakcie którego proponujemy naszym pracownikom m.in. badania profilaktyczne, konsultacje dietetyczne, kardiologiczne czy dermatologiczne, jak również inspirujące wykłady m.in. na temat zdrowego odżywiania. Organizujemy także działania w ramach „Tygodnia dla Bezpieczeństwa” dedykowane pracownikom budowlanym: „scanning zdrowia”, szkolenia z zakresu BHP, prezentacje i pokazy oraz ćwiczenia - celem podniesienia bezpieczeństwa osób pracujących na budowach. Naszym priorytetem jest budowanie dobrych i długotrwałych relacji z pracownikiem.

NASZĄ PRZEWAGĄ KONKURENCYJNĄ JEST SZEROKI ZAKRES USŁUG.

Liczne wyspecjalizowane spółki należące do STRABAG zapewniają odpowiedni sprzęt oraz świadczą niezbędne, specjalistyczne usługi. Dzięki temu możemy szybciej i sprawnej rozpocząć proces budowlany oraz realizować go bardziej efektywnie. Nasze biura i spółki są zlokalizowane na terenie całej Polski.

Do koncernu STRABAG należą m.in.

  • STRABAG Sp. z o.o. – generalny wykonawca we wszystkich dziedzinach budownictwa: Ogólnym i Inżynieryjnym, Infrastruktury, Mostowym i Kolejowym.
  • STRABAG BRVZ Sp. z o. o. – odpowiada za obsługę w obszarze finansowym, personalnym, zarządzania nieruchomościami i informatycznym.
  • STRABAG BMTI Sp. z o.o. - odpowiada za nabywanie, wynajem i remont sprzętu i maszyn budowlanych.
  • TPA Sp. z  o. o. - Instytut Badań Technicznych, oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie doradztwa, ekspertyz i badań na placu budowy, w terenie i w laboratorium.
  • STRABAG PFS Sp. z o.o – świadczy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego.
  • CML Sp. z o.o. - świadczy usługi doradztwa prawnego na potrzeby spółek koncernu.
  • Mineral Polska Sp. z o.o. - kopalnie wydobywające m.in.: melafir, granit, żwiry i piaski. które przeznaczane są do produkcji kruszyw na potrzeby budownictwa.

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

Kandydatom posiadającym odpowiednie kwalifikacje i umiejętności dajemy możliwość, by wspólnie z nami rozwijali swoje kompetencje. Oferujemy pracę m.in. dla: inżynierów i kierowników budów różnego rodzaju, mechaników oraz monterów maszyn i urządzeń, pracowników budowlanych, specjalistów w obszarze finansowym, administracyjnym i w wielu innych obszarach.

Poznaj opinie naszych pracowników:

  •  „Praca w STRABAG przede wszystkim wymaga umiejętności myślenia analitycznego oraz przewidywania konsekwencji i skutków swoich działań. Nie ma jednego, uniwersalnego schematu rozwiązywania problemów. Dlatego tak ważna jest elastyczność i nieszablonowe myślenie. Moje doświadczenie jest coraz bogatsze, ponieważ na jednej budowie, na kolejnych jej etapach realizuję inne obowiązki” [Beata Surma – Inżynier Budowy].
  • „Wziąłem udział w Programie Stażowym Strabag dla Inżynierów. Jako podsumowanie tego programu spędziłem trzy miesiące na budowie w Pradze. Miałem tam możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, co jest bardzo cennym doświadczeniem na początku kariery zawodowej” [Wojciech Strauchmann – Kierownik Budowy].
  • „Udział w całym procesie realizacji Kontraktów, czerpanie wiedzy od personelu technicznego oraz możliwość zobaczenia efektu końcowego wspólnych działań jest dla mnie bodźcem do dalszego działania” [Anna Kowal – Specjalista ds. Finansowych].

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (57)