Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

ul. Hipoteczna 2
00-092 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

org.pl

NIP: 5251571004

ZAiKS - Sprzyjamy wyobraźni

Jesteśmy największą w Polsce organizacją zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. Mamy ponad 100 lat doświadczenia, wiedzę i narzędzia. Co roku przekazujemy twórcom wiele milionów złotych należnych im wynagrodzeń. Zrzeszamy kompozytorów, autorów tekstów, scenarzystów, dramatopisarzy, tłumaczy, plastyków, choreografów oraz twórców innych dziedzin sztuki, a także wydawców muzycznych. Jako stowarzyszenie prowadzimy szeroką działalność socjalną na rzecz naszych członków. Jesteśmy też jednym z największych w Polsce mecenasów kultury.

Od 1918 roku budujemy świat, który ceni kulturę, twórczość i wyobraźnię.

Co robimy

Aby zapewnić autorkom i autorom wynagrodzenie za wykorzystanie ich utworów:

 1. Udzielamy w imieniu twórcy zgody na korzystanie z jego utworów (nazywamy to udzielaniem licencji)
 2. Pobieramy wynagrodzenia autorskie od firm, instytucji i osób, które wykorzystują twórczość w swojej działalności (jest to pobieranie inkasa)
 3. Zebrane w ten sposób wynagrodzenie autorskie (zwane tantiemami) odpowiednio dzielimy (nazywamy to repartycją) i wypłacamy twórcom.

Aby wspierać rozwój polskiej kultury, szeroko rozumianej twórczości i kreatywnych gałęzi gospodarki zatrudniamy ponad 400 pracowników i pracowniczek o najwyższych kompetencjach. Działamy na terenie całej Polski. Jesteśmy miejscem, gdzie ogromne doświadczenie zawodowe jest wspierane nowymi technologiami. Praca oparta na tradycyjnych wartościach spotyka się z dążeniem do wysokiej efektywności i skuteczności procesów. Stwarzamy możliwości pracy w środowisku wyjątkowych osobowości i ludzi kultury.

Jesteśmy wielowymiarową i wielobarwną instytucją, która wciąż odpowiada na zmieniające się potrzeby twórców i odbiorców kultury. Jesteśmy najważniejszą organizacją zbiorowego zarządzania w Polsce. Działamy w kraju i za granicą. Jesteśmy przestrzenią, która łączy autorów i autorki oraz osoby, które chcą korzystać z  twórczości.

Kiedy i jak rekrutujemy

Zawsze, gdy pojawia się nowe miejsce pracy, upewniamy się najpierw, czy w naszym zespole są osoby, które mogłyby podjąć to wyzwanie. W ten sposób mamy pewność, że każdy talent i każda twórcza energia zostanie zauważona.

Jeżeli szukamy kandydata na rynku zewnętrznym, to zależy nam na znalezieniu osoby, która będzie najbardziej odpowiednia na dane stanowisko. Podczas procesu rekrutacyjnego sprawdzamy również, czy i my jesteśmy dla naszego kandydata lub dla naszej kandydatki dobrym miejscem pracy. Zależy nam na długoterminowej i owocnej współpracy, gdzie obie strony będą zadowolone z podjętej decyzji.

Kroki rekrutacji

 1. Publikacja ogłoszenia
 2. Wybór kandydatów/kandydatek na podstawie przesłanych CV. Na tym etapie nasz rekruter może skontaktować się telefonicznie z wybranymi osobami, jeśli okaże się, że chcielibyśmy coś doprecyzować
 3. Wstępna rozmowa rekrutacyjna – telefoniczna, zdalna lub osobista
 4. Zadanie symulacyjne lub próbka pracy, jeśli będziemy chcieli sprawdzić Twoje wyjątkowe umiejętności
 5. Rozmowa rekrutacyjna
 6. Złożenie oferty pracy
 7. Wszystkie procedury formalne przed przystąpieniem do pracy oraz podpisanie umowy
 8. Pierwszy dzień w pracy – witamy w zespole
 9. Proces adaptacji – czasem nawet trzymiesięczny

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)