Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Storck Sp. z o.o.

ul. Przyokopowa 26
01-208 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.storck.pl

NIP: 5260150986

Poznaj nas

Firma Storck Sp. z o.o. to jedna z wiodących firm na polskim rynku słodyczy. Jesteśmy dystrybutorem wysokogatunkowych słodyczy i czekoladowych specjałów. W portfolio naszej marki znajdują się takie słodycze, jak praliny Merci lub Toffiffee, Śmiejżelki, cukierki Werthers, Nimm-2 czy Ice Fresh a także wafelki i batony Knoppers oraz guma rozpuszczalna Mamba. Oferowane przez nas marki zdobyły uznanie milionów konsumentów, co poświadcza wiele zdobytych przez nas nagród branżowych i konsumenckich.

Storck Sp. z o.o. jest częścią Grupy Storck, której przewodzi spółka August Storck KG. Jesteśmy firmą rodzinną, która rozpoczęła działalność w 1903 r. jako producent cukierków i nadal jest kierowana przez właścicieli. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce największych producentów słodyczy na świecie. Nasze wyjątkowe marki i produkty są obecne w ponad 100 krajach świata, a firma zatrudnia na całym świecie ponad 6000 Pracowników.

Storck Sp. z o.o. zatrudnia ponad 130 osób z całej Polski, konsekwentnie zwiększa swoje obroty, umacnia swoją pozycję rynkową i stale się rozwija.

Ty też dołącz do naszego zespołu!

Etapy rekrutacji

Etap I

Zaaplikuj online (prześlij nam CV i list motywacyjny):

Oczywiście zawsze możesz wysłać do nas dokumenty aplikacyjne  bezpośrednio na adres firmy, koniecznie z zaznaczeniem, jaki rodzaj pracy Cię interesuje.

Napisz do nas tutaj: Storck Sp. z o.o., Dział Personalny
ul. Przyokopowa 26, 01-208 Warszawa

Zgłaszając swoją kandydaturę tym samym wyrażasz zgodę na udział w procesach rekrutacyjnych, które mogą trwać w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Etap II

Jeśli Twoje dokumenty aplikacyjne zostaną przez nas pozytywnie ocenione, przedstawiciel działu personalnego skontaktuje się z Tobą, żeby zaprosić Cię do udziału w cyklu rozmów kwalifikacyjnych.

Etap III

W trakcie tych rozmów będziesz miał okazję spotkać się z przedstawicielami Działu Personalnego, bezpośrednim przełożonym i dyrektorem działu, w którym chciałbyś pracować. 

Możesz zostać również poproszony o udział w zadaniach grupowych lub indywidualnych oraz testach. 

Jest to także okazja dla Ciebie, aby dowiedzieć się więcej o firmie Storck oraz o zadaniach i obowiązkach na stanowisku, na które aplikujesz. Bądź przygotowany na to, że możemy poprosić Cię o referencje od poprzednich pracodawców.

Etap IV

Po rozmowach kwalifikacyjnych, na podstawie wszystkich informacji uzyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego (który trwa około 4 tygodnie), podejmiemy decyzję o wyborze Kandydata, który w największym stopniu odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kto wie, może to właśnie z Tobą się spotkamy?