Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

STORA ENSO

Aleja Wojska Polskiego 21
07-401 Ostrołęka
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.storaenso.com

NIP: 7580000692

Oto Stora Enso

Wszystko, co dziś produkujemy z surowców kopalnych jutro będzie można wytworzyć z drzew.

Wszystko zaczyna się w lesie

Działająca w sektorze biogospodarki firma Stora Enso jest czołowym na rynkach światowych dostawcą materiałów odnawialnych w branży opakowań, biomateriałów, konstrukcji drewnianych i papiernictwa. Zatrudniamy około 25 000 osób w ponad 30 krajach, a nasze akcje są notowane na giełdach w Helsinkach (STEAV, STERV) i Sztokholmie (STE A, STE R).

Nasze materiały na bazie włókien są odnawialne, wytwarzane bez użycia paliw kopalnych i nadają się do recyklingu. Nasze rozwiązania stanowią niskowęglową alternatywę produktów wytwarzanych z ograniczonych zasobów naturalnych.

Wierzymy, że wszystko co dzisiaj jest wytwarzane z kopalin, jutro może być wytwarzane z drzew. 

Nasze Dywizje w Polsce

Ambicją Packaging Materials division  jest uzyskanie pozycji globalnego lidera, który działając w modelu gospodarki o obiegu zamkniętym, oferuje wysokiej jakości odnawialne materiały opakowaniowe wytwarzane w oparciu o włókna pierwotne i odzyskane.

Odpowiadając na potrzeby dzisiejszych świadomych ekologicznie konsumentów, pomagamy klientom i właścicielom marek w znalezieniu najlepszych materiałów opakowaniowych i zastąpieniu produktów wytwarzanych z kopalin alternatywami o małym śladzie węglowym, odnawialnymi i nadającymi się do recyklingu.

Szeroki asortyment powłok barierowych umożliwia projektowanie i optymalizowanie opakowań do najróżniejszych wymagających zastosowań konsumenckich i przemysłowych.

Packaging Solutions division opracowuje i sprzedaje światowej klasy usługi oraz produkty opakowaniowe na bazie włókien. Nieustannie wprowadzamy innowacje i szukamy nowych sposobów zastępowania opakowań wytwarzanych z kopalin alternatywami odnawialnymi i przyjaznymi dla środowiska naturalnego.

Nasze wysokiej klasy rozwiązania opakowaniowe stosowane są przez czołowych klientów i marki w wielu branżach przemysłu.

GROW Jesteś szansą - You are the Opportunity

Międzynarodowy program stażowy GROW skierowany do studentów i absolwentów dopiero rozpoczynających swoją karierę zawodową. Nasz globalny program rozwojowy GROW daje wyjątkową okazję do poznania naszej firmy na całym świecie i zostania agentem zmian dla Stora Enso, a przede wszystkim to świetny początek ścieżki kariery!  

Stażysta zostaje zatrudniony na stałe w jednej z dywizji Stora Enso, zdobywając ważne doświadczenie z pracy w swojej roli, jednocześnie uczestnicząc w akcjach programu GROW. Daje to możliwość współpracy z kolegami na wszystkich poziomach, w różnych lokalizacjach oraz w otwartej społeczności opartej na współdziałaniu. 

http://www.growatstoraenso.com/

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)