Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

STORA ENSO

Aleja Wojska Polskiego 21
07-401 Ostrołęka
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.storaenso.com

Pracuj na rzecz świata przyjaznego dla środowiska.

Szukasz pracy, która ma znaczenie? W której Twoje wysiłki przyczyniają się do budowania bardziej zrównoważonego świata? W Stora Enso wierzymy, że wszystko to, co dziś wykonuje się z materiałów na bazie paliw kopalnych, jutro może zostać wykonane z drewna. Dołącz do nas już dziś i realizuj z nami misję polegającą na zastąpieniu materiałów na bazie paliw kopalnych produktami odnawialnymi.

Miejsce pracy pozytywnie wpływające na klimat. Każdego dnia.

Naszą ambicją od zawsze jest przyczynianie się do rozwoju lokalnych społeczności, wywieranie pozytywnego wpływu na społeczeństwo i pomaganie w rozwiązywaniu problemów dotyczących środowiska. Jako pracodawca wierzymy w kulturę współpracy, w której można zaspokajać ciekawość, zadawać pytania i wyrażać swoją opinię. Takie podejście idzie w parze z naszymi podstawowymi wartościami „przewodzenia” i „robienia tego, co właściwe”, a bezpieczeństwo, integracja i różnorodność są dla nas najważniejsze. Nasza wszechstronna działalność umożliwia rozwój różnych umiejętności i pogłębianie wiedzy z zakresu całego łańcucha wartości naszych klientów, partnerów i dostawców. Dążymy do budowania kompetencji naszych pracowników w zakresie materiałów odnawialnych – zarówno dla dobra naszej firmy, jak i z korzyścią dla własnego rozwoju i realizacji. Nasza wizja bardziej zrównoważonego świata dzięki zastosowaniu produktów odnawialnych otworzy przed Tobą ekscytującą i zrównoważoną ścieżkę kariery.

Innowacje pozytywnie wpływające na klimat. Każdego dnia.

Twoje obowiązki mogą być różnorakie, począwszy od identyfikowania nowych zastosowań materiałów po technologie pozwalające oszczędzić energię. Masz szansę uzyskać efekty o przełomowym znaczeniu. Pasjonujemy się tym, co robimy, i nieustannie przesuwamy granice tego, co można osiągnąć dzięki wykorzystaniu drewna. Dlatego tak bardzo inwestujemy w innowacje. Łącząc interdyscyplinarne zespoły ekspertów oraz najnowsze badania i opinie konsumentów, rozwiązujemy problemy naszych klientów i naszej planety.

Zależy nam na wspieraniu cyfrowej kultury i sposobu myślenia, który sprzyja eksperymentowaniu, wprowadzaniu lepszych technologii i wdrażaniu nowych sposobów pracy. Wykorzystanie zalet cyfryzacji przyniesie korzyści zarówno ludziom, jak i planecie. Krajobraz cyfrowy ciągle się zmienia, a nasza firma, by móc zwiększać bezpieczeństwo i wydajność, potrzebuje fachowej wiedzy w całym łańcuchu wartości – od lasu do klienta.

Czy szukamy właśnie Ciebie?

Poszukujemy kandydatów, którzy będą częścią następnego pokolenia Stora Enso. Niezależnie od tego, w czym się specjalizujesz, swoją pracą możesz pomóc nam w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów, takich jak globalne ocieplenie, rosnąca populacja, urbanizacja i zmieniający się styl życia. Zrób ekscytujący krok w swojej karierze. Dołącz do firmy Stora Enso zajmującej się materiałami odnawialnymi już dziś i buduj z nami zrównoważoną przyszłość.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)