Dane kontaktowe

Stokrotka Sp. z o.o.

Projektowa 1
20-209 Lublin

NIP: 7121008323

O nas:

Stokrotka to nowoczesna sieć handlowa z bogatymi tradycjami polskiego handlu detalicznego. Powstaliśmy w 1994 roku w Lublinie, dziś swoim zasięgiem obejmujemy ponad 650 sklepów zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych w całej Polsce. Rozwijamy się bardzo dynamicznie, otwieramy ponad 100 sklepów rocznie, w formatach dopasowanych do każdego Klienta: Stokrotka Supermarket, Market, Optima i Express, a także sklep internetowy click&collect. Jesteśmy sprawdzonym partnerem w biznesie dla franczyzobiorców. Posiadamy nowoczesne Centra Dystrybucji, własne zaplecze logistyczne i sieć magazynów regionalnych w całej Polsce. Od 2018 r. Stokrotka Sp. z o.o. wchodzi w skład litewskiej grupy handlowej Maxima. Proponujemy swoim Klientom szeroką ofertę asortymentową w atrakcyjnych, niskich cenach, w której szczególny nacisk położony jest na produkty świeże: mięso, drób, wędliny, pieczywo, owoce i warzywa oraz artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię gospodarczą i alkohol. Bardzo ważnym elementem zróżnicowanej oferty są produkty od lokalnych dostawców, wytwarzane w regionach, w których zlokalizowane są sklepy Stokrotka, a także produkty marki własnej. Wszystko to gwarantuje Klientom naszych sklepów możliwość wygodnego dokonywania codziennych zakupów na każdą okazję.

Poznajmy się!

Siłą Stokrotki są ludzie i atmosfera, jaką tworzą. Wierzymy, że zaufanie to podstawa, dlatego dbamy o stabilizację naszych pracowników. Od początku zapewniamy umowę o pracę oraz intensywne szkolenia, elastyczne godziny pracy i atrakcyjny pakiet socjalny. Zależy nam na opinii naszych pracowników, dlatego co roku przeprowadzamy badania satysfakcji.

Charakterystyka stanowisk:

SKLEP:

 • Kierownik Sklepu
  Kierownik Sklepu dba o całościowe funkcjonowanie sklepu i osiągany przez niego poziom sprzedaży. Do pomocy w bieżącym zarządzaniu sklepem ma swoich Zastępców, a wsparciem jest także Kierownik Regionalny – odpowiedzialny za kilka sklepów w regionie. Kierownik Sklepu jest osobą lubiącą pracę, w której nieustannie się coś dzieje, potrafi umiejętnie zarządzać personelem, jak również dbać o odpowiednią dostępność produktów dla Klientów.
 • Zastępca Kierownika Sklepu  
  Poznałeś już sklep od podszewki? Czas na awans! 62% Zastępców Kierownika Sklepu to osoby z awansu wewnętrznego, równie ważne są osoby z doświadczeniem zdobytym w innych sklepach. Zastępca Kierownika jest wsparciem dla Kierownika Sklepu, prowadzi samodzielnie zmianę i zarządza resztą załogi.
 • Kasjer-Sprzedawca
  Kasjer-Sprzedawca to osoba, która ma bezpośredni kontakt z naszymi Klientami, niejednokrotnie doradza im w trakcie zakupów. Obsługuje stanowisko kasowe, dba o wygląd sali sprzedaży, wykłada towar, sprawdza poprawność cen i terminy przydatności do spożycia. Wszystko to robi sam? Oczywiście, że nie! Do pomocy są zawsze inni Pracownicy Sklepu, którzy ze sobą współpracują. 
 • Pracownik Stoiska Mięsnego
  Stawiając na jakość produktów świeżych, Pracownicy Stoiska Mięsnego pełnią w naszych sklepach bardzo ważną funkcję – nie tylko dbają o ekspozycję mięs, wędlin i serów, ale także doradzają Klientom w wyborze najlepszego asortymentu. Pracownicy Stoiska Mięsnego nieustannie podwyższają swoje kwalifikacje. Najlepszym specjalistom oferujemy stanowisko Koordynatora Stoisk Świeżych, który odpowiada także za zamówienia i dostępność produktów świeżych.
 • Magazynier-Sprzedawca
  Głównym zadaniem Magazyniera jest sprawdzenie i przyjęcie codziennych dostaw produktów na sklepowy magazyn. Dba on o prawidłowe przechowywanie i wydawanie towarów z magazynu, a gdy zachodzi taka potrzeba pomaga również na sali sprzedaży w wykładaniu towarów na półki oraz w obsłudze Klienta.

 

MAGAZYN:

 • Kierownik Zmiany 
  Magazyny działają całą dobę, dlatego też kierownik główny ma do pomocy kierowników zmiany. Są oni odpowiedzialni za sprawne funkcjonowanie magazynu oraz zarządzanie pracownikami.
 • Planista transportu 
  Bycie planistą transportu w sieci ponad 650 sklepów to nie lada wyzwanie! Wszystko musi działać jak w zegarku – różne sklepy, różne zamówienia, terminy dostaw i rodzaj transportowanego towaru. Wszystko to wymaga sprawnego planowania.
 • Kontroler Jakości 
  Kontrolerzy odpowiadają za jakość i świeżość towarów, które trafiają na sklepowe półki. Sprawdzają dostawy od producentów pod kątem zgodności ze specyfikacją jakości.
 • Magazynier 
  Nasi Magazynierzy zatrudnieni w Magazynach Regionalnych są odpowiedzialni za procesy takie jak: przyjęcie towaru do magazynu, składowanie towaru oraz kompletację produktów zgodnie z zamówieniem oraz przygotowanie ich do transportu na poszczególne sklepy.
 • Kierowca 
  Kierowcy są dla nas bardzo ważnymi pracownikami. Odpowiadają za terminowe dostawy towarów do naszych sklepów. Mając własną sieć logistyczną i rozbudowaną flotę samochodów, poszukujemy kierowców z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów kat. C.

 

CENTRALA:

 • Dział Zakupu
  To tutaj toczą się negocjacje z dostawcami oraz zapadają decyzje o asortymencie dostępnym na naszych półkach. Nasi kupcy odpowiadają za poszczególne kategorie produktowe, spotykają się z kontrahentami i wprowadzają nowe produkty do sklepów.
 • Dział Logistyki
  Logistyka odpowiada za sprawne funkcjonowanie naszych magazynów. Pracownicy Działu zajmują się realizacją zamówień sklepowych i magazynowych, odpowiadają za odpowiednie poziomy zatowarowania i dostawy na czas.
 • Dział Operacyjny   
  Pracownicy działu operacyjnego odpowiadają za dobre funkcjonowanie naszych sklepów. Opracowują i wdrażają procesy, które mają usprawnić pracę pracownikom sklepu oraz zapewnić właściwą jakość obsługi Klienta. W Dziale Operacyjnym pracują również nasi Kierownicy Regionalni, którzy są łącznikiem między Centralą a sklepami.
 • Dział Sprzedaży i Marketingu 
  Marketing tworzy wszystko, co trafia do naszych klientów – począwszy od zagospodarowania sali sprzedaży, poprzez gazetki promocyjne, kończąc na eventach towarzyszących otwarciom sklepów. To tutaj wymyślane są nasze akcje promocyjne i dopracowywane szczegóły kampanii reklamowych.
 • Dział Finansowy 
  Pracownicy działu rozliczają finanse firmy, zajmują się fakturami i dokumentami magazynowymi. To tutaj pracują nasi księgowi i pracownicy zajmujący się rozliczeniami.
 • Dział Personalny 
  Na Dział Personalny składają się kadry, BHP, rekrutacja oraz szkolenia. Tutaj prowadzimy proces rekrutacji, zatrudniamy nowych pracowników i ich szkolimy, pilnujemy terminowości wypłat oraz dbamy o bezpieczeństwo wszystkich zatrudnionych.
 • Dział Franczyzy
  Stokrotka posiada nie tylko własne Markety i Supermarkety, ale także prężnie rozwijające się sklepy franczyzowe. Dział Franczyzy odpowiada za pozyskiwanie nowych franczyzobiorców oraz współpracę z obecnymi.

PRAKTYKI W PRAKTYCE:

Warto się starać – w Stokrotce poznasz zasady działania dużej organizacji, zdobędziesz pierwsze zawodowe doświadczenia, które – mamy nadzieję – rozwiną Twoje zainteresowania i pomogą zdecydować, w jakim kierunku chcesz się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę. Pomoże Ci w tym dedykowany opiekun, na wsparcie którego zawsze możesz liczyć.

Praktyki w Stokrotce to:

 • Elastyczne godziny praktyk – bez problemu dostosowujesz godziny praktyk do zajęć na studiach.
 • Umowa o organizację praktyk studenckich – u nas to podstawa!
 • Dedykowany opiekun – zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie osoby z działu;
 • Ankieta oceny praktyk – Twoja opinia jest dla nas ważna!
 • Zaświadczenie o odbyciu praktyk, które potwierdzi zadanie jakie wykonywałeś.

Rozwój:

 • Sklep

Rozpoczynając pracę w jednym z naszych sklepów musisz sporo się nauczyć – mamy przygotowany atrakcyjny pakiet szkoleń wdrożeniowych, później doszkalamy pracowników z konkretnych obszarów działania. Stawiamy na awanse wewnętrzne – od pracownika na sali sprzedaży po kierownika sklepu, albo i wyżej! Ponad 80% naszej kadry kierowniczej pochodzi właśnie z awansu wewnętrznego. Kierownicy sklepów mogą dalej awansować na Kierowników Regionalnych, co wspieramy specjalnie przygotowanym programem rozwojowym.

 • Centrala

Pracując w Centrali firmy dajemy możliwość awansu zarówno pionowego, jak i poziomego. Z upływem czasu zwiększają się kompetencje naszych pracowników, zdobywają nowe doświadczenie, które pozwala im obejmować stanowiska managerskie czy dyrektorskie. Dbamy o to, by nasi pracownicy rozwijali się, dlatego też oferujemy szereg szkoleń e-learningowych oraz stacjonarnych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (204)