Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Stokrotka Sp. z o.o.

Projektowa 1
20-209 Lublin
lubelskie, Polska

www.kariera.stokrotka.pl

NIP: 7121008323

O nas:

Stokrotka to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych w Polsce, z bogatymi tradycjami handlu detalicznego. Powstaliśmy w 1994 roku w Lublinie, dziś swoim zasięgiem obejmujemy ponad 740 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Rozwijamy się bardzo dynamicznie, otwieramy ponad 100 sklepów rocznie w różnych formatach oraz wielkościach dopasowanych do potrzeb każdego Klienta (Stokrotka Supermarket, Market, Optima i Express). W związku z dynamiczną sytuacją na rynku, otworzyliśmy z powodzeniem sklep internetowy w formule click&collect oraz dowozy kurierskie. Posiadamy nowoczesne Centra Dystrybucji, własne zaplecze logistyczne i sieć magazynów regionalnych w całej Polsce.

Poznajmy się!

Siłą Stokrotki są ludzie i atmosfera, jaką tworzą. Zatrudniamy blisko 11 000 pracowników w całej Polsce, w ponad 740 sklepach, 3 Centrach Dystrybucji, 9 magazynach regionalnych oraz  Centrali.

Wierzymy, że zaufanie to podstawa, dlatego dbamy o naszych pracowników. Od początku zapewniamy umowę o pracę oraz intensywne szkolenia, atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do karty sportowej, kartę zakupową do sklepów Stokrotka zasilaną z okazji świąt, możliwość ubezpieczenia grupowego, wyprawkę dla maleństwa).


ROZWÓJ

SKLEP

Zależy nam na rozwoju naszych pracowników - ponad 80% naszej kadry kierowniczej to osoby z awansów wewnętrznych. Od pracownika na sali sprzedaży po kierownika sklepu. Kierownicy sklepów mogą awansować na stanowisko Kierownika Regionalnego, co wspieramy specjalnie przygotowanym programem rozwojowym Stokrotka Menadżer Express.

Dbamy o to, aby pracownicy Stokrotki byli specjalistami w swoim obszarze. Zapewniamy liczne szkolenia – mamy przygotowany atrakcyjny pakiet szkoleń wdrożeniowych.

Przeprowadzamy co roku badania satysfakcji, ponieważ ważne są dla nas informacje od naszej załogi, dotyczące tego, co możemy zmienić, usprawnić, aby pracowało nam się jeszcze lepiej.

MAGAZYN

Własna logistyka, nowoczesne Centra dystrybucji oraz magazyny regionalne, to miejsca gdzie pracuje ponad 970 pracowników. Dzięki szkoleniom wdrożeniowym zdobędziesz niezbędną wiedzę oraz potrzebne uprawnienia (np. na wózki widłowe).

Stawiamy także na awanse wewnętrzne - ze stanowiska Magazyniera możesz awansować na stanowisko Lidera, Kierownika Sekcji, Kierownika Zmiany, Kierownika Centrum Dystrybucji.

CENTRALA

Jesteśmy jednym z największych pracodawców w Lublinie. W Centrali pracuje ponad 500 osób w różnych działach. Dołączając do nas możesz zdobyć doświadczenie zawodowe w praktycznie każdym obszarze: operacyjnym, logistycznym, zakupów, hr, kadr i płac, finansowym, informatycznym, kontrolingu, marketingu, inwestycji, rozliczeń, ekspansji, komunikacji, księgowości, sprzedaży i wielu innych!

Będziesz uczył się od najlepszych specjalistów z ogromnym doświadczeniem praktycznym i miał okazję podjąć ciekawe wyzwania biznesowe. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, oferując szkolenia specjalistyczne, możliwość awansu, udział w projektach.

Charakterystyka stanowisk:

SKLEP:

 • Kierownik Sklepu
  Kierownik Sklepu dba o całościowe funkcjonowanie sklepu i osiągany przez niego poziom sprzedaży, zarządza personelem, dba o odpowiednią dostępność produktów dla Klientów. Do pomocy w bieżącym zarządzaniu sklepem ma swoich Zastępców, wsparciem jest także Kierownik Regionalny – odpowiedzialny za kilka sklepów w regionie. Nasi Kierownicy Sklepów to osoby dynamiczne, lubiące kontakt z ludźmi, radzące sobie z codziennymi wyzwaniami.
 • Zastępca Kierownika Sklepu  
  Zastępca Kierownika jest wsparciem dla Kierownika Sklepu, prowadzi samodzielnie zmianę i zarządza załogą. 62% Zastępców Kierownika Sklepu to osoby z awansu wewnętrznego.
 • Kasjer Sprzedawca
  Kasjer-Sprzedawca to osoba, która ma bezpośredni kontakt z naszymi Klientami, niejednokrotnie doradza im w trakcie zakupów. Obsługuje stanowisko kasowe, dba o wygląd sali sprzedaży, wykłada towar, sprawdza poprawność cen i terminy przydatności do spożycia. Wszystko to robi sam? Oczywiście, że nie! Do pomocy są zawsze inni Pracownicy Sklepu, którzy ze sobą współpracują. 
 • Sprzedawca na stoisku mięsnym
  Stawiając na jakość produktów świeżych, Pracownicy Stoiska Mięsnego pełnią w naszych sklepach bardzo ważną funkcję – nie tylko dbają o ekspozycję mięs, wędlin i serów, ale także doradzają Klientom w wyborze najlepszego asortymentu. Sprzedawcy na stoisku mięsnym nieustannie podwyższają swoje kwalifikacje.
 • Magazynier Sprzedawca
  Głównym zadaniem Magazyniera jest sprawdzenie i przyjęcie codziennych dostaw produktów na sklepowy magazyn. Dba on o prawidłowe przechowywanie i wydawanie towarów z magazynu, a gdy zachodzi taka potrzeba pomaga również na sali sprzedaży w wykładaniu towarów na półki oraz w obsłudze Klienta.

 

MAGAZYN:

 • Kierownik Zmiany 
  Magazyny działają całą dobę, dlatego też kierownik główny ma do pomocy kierowników zmiany. Są oni odpowiedzialni za sprawne funkcjonowanie magazynu oraz zarządzanie pracownikami.
 • Planista transportu 
  Bycie planistą transportu w sieci ponad 740 sklepów to nie lada wyzwanie! Wszystko musi działać jak w zegarku – różne sklepy, różne zamówienia, terminy dostaw i rodzaj transportowanego towaru. Wszystko to wymaga sprawnego planowania.
 • Kontroler Jakości 
  Kontrolerzy odpowiadają za jakość i świeżość towarów, które trafiają na sklepowe półki. Sprawdzają dostawy od producentów pod kątem zgodności ze specyfikacją jakości.
 • Magazynier 
  Nasi Magazynierzy są odpowiedzialni za procesy takie jak: przyjęcie towaru do magazynu, składowanie towaru oraz kompletację produktów zgodnie z zamówieniem oraz przygotowanie ich do transportu na poszczególne sklepy.
 • Kierowca 
  Kierowcy są dla nas bardzo ważnymi pracownikami. Odpowiadają za terminowe dostawy towarów do naszych sklepów. Mając własną sieć logistyczną i rozbudowaną flotę samochodów, poszukujemy kierowców z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów kat. C.

 

CENTRALA:

 • Dział Zakupów
  To tutaj toczą się negocjacje z dostawcami oraz zapadają decyzje o asortymencie dostępnym na naszych półkach. Nasi kupcy odpowiadają za poszczególne kategorie produktowe, spotykają się z kontrahentami i wprowadzają nowe produkty do sklepów.
 • Dział Logistyki
  Logistyka odpowiada za sprawne funkcjonowanie naszych magazynów. Pracownicy Działu zajmują się realizacją zamówień sklepowych i magazynowych, odpowiadają za odpowiednie poziomy zatowarowania i dostawy na czas.
 • Dział Operacyjny   
  Pracownicy działu operacyjnego odpowiadają za dobre funkcjonowanie naszych sklepów. Opracowują i wdrażają procesy, które mają usprawnić pracę pracownikom sklepu oraz zapewnić właściwą jakość obsługi Klienta. W Dziale Operacyjnym pracują również nasi Kierownicy Regionalni, którzy są łącznikiem między Centralą a sklepami.
 • Dział Sprzedaży i Marketingu 
  Marketing tworzy wszystko, co trafia do naszych klientów – począwszy od zagospodarowania sali sprzedaży, poprzez gazetki promocyjne, kończąc na eventach towarzyszących otwarciom sklepów. To tutaj wymyślane są nasze akcje promocyjne i dopracowywane szczegóły kampanii reklamowych.
 • Dział Finansowy 
  Pracownicy działu rozliczają finanse firmy, zajmują się fakturami i dokumentami magazynowymi. To tutaj pracują nasi księgowi i pracownicy zajmujący się rozliczeniami.
 • Dział Personalny 
  Na Dział Personalny składają się kadry, BHP, rekrutacja oraz szkolenia. Tutaj prowadzimy proces rekrutacji, zatrudniamy nowych pracowników i ich szkolimy, pilnujemy terminowości wypłat oraz dbamy o bezpieczeństwo wszystkich zatrudnionych.
 • Dział Franczyzy
  Stokrotka posiada nie tylko własne Markety i Supermarkety, ale także prężnie rozwijające się sklepy franczyzowe. Dział Franczyzy odpowiada za pozyskiwanie nowych franczyzobiorców oraz współpracę z obecnymi.

PRAKTYKI W PRAKTYCE:

Warto się starać – w Stokrotce poznasz zasady działania dużej organizacji, zdobędziesz pierwsze zawodowe doświadczenia, które rozwiną Twoje zainteresowania i pomogą zdecydować, w jakim kierunku chcesz pogłębiać swoją wiedzę. Pomoże Ci w tym dedykowany opiekun, na wsparcie którego zawsze możesz liczyć.

Praktyki w Stokrotce to:

 • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
 • Elastyczne godziny praktyk – bez problemu dostosowujesz godziny praktyk do zajęć na studiach
 • Umowa o organizację praktyk studenckich – u nas to podstawa!
 • Dedykowany opiekun – zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie osoby z działu
 • Ankieta oceny praktyk – Twoja opinia jest dla nas ważna!
 • Zaświadczenie o odbyciu praktyk, które potwierdzi zadania jakie wykonywałeś.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (383)