Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Stock Polska sp. z o.o.

Ul. Spółdzielcza 6
24-102 Lublin
lubelskie, Polska
Telefon: 81 531 02 50

NIP: 7010035475

Biuro Zarządu

Stock Polska Sp. z o.o.

Czerniakowska 87A wejście B
00-718 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 541 73 00

O nas

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Historia naszej firmy sięga roku 1906, kiedy to Emil Plage, znany przemysłowiec i wizjoner z Lublina, postanowił założyć pierwszą destylarnię spirytusową w swoim rodzinnym mieście. Takie były początki Polmosu Lublin, znanego dziś jako Stock Polska. Nasza firma stanowi ważną część międzynarodowej firmy Stock Spirits  Group.

Nasze flagowe marki, takie jak Żołądkowa de Luxe od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów, ale również nagradzane w licznych prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Specjalność Stock Polska to zarówno alkohole smakowe: Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Saska oraz dynamicznie rozwijany portfel wódek czystych, w którym znajdują się Żołądkowa de Luxe, Stock Prestige, Amundsen, Orkisz, a także wódki Żubr i 1906. Nasze portfolio również obejmuje likiery i brandy. Jako lider w dziedzinie innowacji stale poszerzamy naszą ofertę produktów, nie tylko reagując na bieżące potrzeby konsumentów, ale także kreując nowe trendy na rynku alkoholi.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie. Tutaj zlokalizowana jest Fabryka (ul. Spółdzielcza) oraz Lubelskie Centrum Logistyczne (ul. Metalurgiczna). W Warszawie znajduje się Biuro Zarządu, a Siły Sprzedażowe rozproszone są po całym kraju.

Nasze wartości

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (17)