Dane kontaktowe

STIEGELMEYER Sp. z o.o.

Grubno 63
86-212 Stolno
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: 56 677 14 00
Fax: 56 677 14 10

www.stiegelmeyer.com

NIP: 8750003001

POZNAJ NAS

Grupa Stiegelmeyer jest producentem wysokiej jakości produktów szpitalnych i pielęgnacyjnych do kompleksowych, codziennych zastosowań w medycynie. Nasze łóżka i meble znajdują zastosowanie w klinikach, placówkach opieki zdrowotnej oraz w opiece domowej. Aby spełniać wysokie wymogi jakościowe, sami produkujemy nasze podstawowe produkty.

Firma Stiegelmeyer została założona w 1900 roku w Herford, we wschodniej Westfalii. W swojej ponad 115-letniej historii rodzinne przedsiębiorstwo znacząco rozwinęło się w zakresie nowoczesnych łóżek klinicznych i pielęgnacyjnych. Na przykład od kilkudziesięciu lat jesteśmy liderem w branży łóżek nadających się do mycia maszynowego oraz łóżek ułatwiających wstawanie.

Pomagamy naszym klientom możliwie jak najlepiej wykonywać wszystkie czynności. Nasze produkty przyczyniają się do poprawy zdrowia i znacząco wpływają na postęp w leczeniu. Podnoszą jakość życia osób wymagających opieki i zwiększają poziom ich dobrego samopoczucia przez komfort i bezpieczeństwo. Nasze komfortowe łóżka dla klientów prywatnych spełniają najwyższa wymagania w zakresie indywidualności i wzornictwa.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.stiegelmeyer.com

LOKALIZACJE

Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na nasze produkty na całym świecie, nieustannie rozbudowujemy zakłady produkcyjne i oddziały dystrybucyjne w różnych krajach. Wszystko to robimy w jednym celu: aby utrzymać pozycję lidera innowacyjności na rynku globalnym. Tworząc kolejne filie w Europie Zachodniej, Wschodniej i Północnej, a także w południowej części Afryki, Stiegelmeyer odpowiada na stale rosnący popyt na meble medyczne i przeznaczone do opieki długoterminowej.

Na podstawie złożonych wymagań międzynarodowych rynków, stale poszerzamy nasze know-how, a zdobyte doświadczenie wykorzystujemy podczas tworzenia kolejnych innowacji.

Grupa Stiegelmeyer eksportuje swoje produkty do ponad 60 krajów i posiada swoje spółki dystrybucyjne w Belgii, Finlandii, Francji, Holandii, Polsce i RPA.

BENEFITY

 1. Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
 2. Możliwości rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania
 3. Praca w stałych godzinach pracy od poniedziałku do piątku
 4. Dodatek finansowy na święta, wakacje oraz paczki świąteczne dla dzieci
 5. Zajęcia z języków obcych w siedzibie firmy
 6. Wsparcie ze strony doświadczonej kadry
 7. Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach
 8. Premie uzależnione od wyników
 9. Autobus pracowniczy
 10. Szkolenia i doskonalenie umiejętności
 11. Rekrutacje wewnętrzne
 12. Niezbędne narzędzia pracy
 13. Dofinansowanie do zakupu okularów i soczewek

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)