Dane kontaktowe

Steripack Medical Poland Sp. z o.o.

Łęg, ul. Japońska 1
55-220 Jelcz-Laskowice
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.steripackgroup.com

O nas

SteriPack oferuje kompleksowe usługi kontraktowe urządzeń medycznych i produktów farmaceutycznych poczynając od początkowej koncepcji do gotowego produktu. Firma powstała w 1994 roku w Irlandii, a fabryka w Polsce została otwarta w 2006 roku. Obecnie oddział w Polsce zatrudnia ponad 300 osób. Firma jest odpowiednio duża i globalna, aby być rzetelnym partnerem dla największych firm z branży, a jednocześnie na tyle mała, aby pozostać elastyczną i sprostać wymaganiom nawet najbardziej skomplikowanego projektu.

NASZE ROZWIĄZANIA

Większość procesów produkcyjnych wykonuje się w warunkach sterylnych zgodnych z normą ISO 13485, w pomieszczeniach czystych klas 7 i 8. Zarządzanie projektami i procedury walidacji są zgodne ze ścisłymi wymaganiami cGMP oraz FDA.

Stosowane przez SteriPack rozwiązania pozwalają na:

  • Projektowanie i rozwój produktu,
  • Wtrysk części z tworzyw sztucznych w warunkach sterylnych,
  • Druk 3D,
  • Montaż, składanie i pakowanie,
  • Pakowanie pierwotne i wtórne produktów farmaceutycznych,
  • Ręczne oraz zautomatyzowane pakowanie do blistrów i woreczków,
  • Formulacja i napełnianie płynów i żelów medycznych,
  • Indywidualne rozwiązania (tj. powlekanie, spawanie, czyszczenie, sterylizacja).

Globalna sieć naszych fabryk zapewnia wsparcie klientom na całym świecie. Posiadamy fabryki w Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Polsce i Malezji.

NASZE WARTOŚCI

Zorientowani na klienta

Jesteśmy zawsze dostępni i przygotowani. Reagujemy. Jesteśmy elastyczni i działamy szybko. Uczymy się rozumieć potrzeby Klientów. W komunikacji używamy faktów i danych. Mamy rozwiązania… I zawsze więcej niż jedno.

W ciągłej trosce

Dbamy o dziś i aktywnie przygotowujemy się na jutro. Myślimy o przyszłości. Planujemy i działamy. Zdobywamy informacje. Jesteśmy nowatorscy i poszukujemy nowych pomysłów. Obserwujemy zmiany.

Pokorni

Słuchamy, uczymy się i dzielimy się wiedzą, pozostawiając przestrzeń dla innych. Ufamy innym, pozwalając im samodzielne podejmować decyzje i brać odpowiedzialność. Uczymy się stale i doskonalimy swoje umiejętności. Doceniamy konkurentów i dostawców. Wszyscy popełniamy błędy i mamy ograniczenia. Przyznajemy się do tego.

Uczciwi i etyczni

Dotrzymujemy obietnic. Jesteśmy uczciwi i odpowiedzialni. Jesteśmy godni zaufania. Szanujemy się nawzajem. Szczycimy się sprawiedliwością i przyzwoitością.

Nasi pracownicy

Jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą dla odpowiednich ludzi. Budujemy dobry zespół. Stwarzamy okazje do ciągłego rozwoju. Nagradzamy osiągnięcia i awansujemy za potencjał. Cenimy różnorodność.

Nasz Wizerunek

Z pasją i dumą robimy to, co robimy. Jesteśmy świadomi, że nasz wizerunek, to My oglądani oczami Klientów i Otoczenia. Wzrastamy w oparciu o szacunek do historii Firmy. Jesteśmy profesjonalni i zaangażowani.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)