Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

StepStone Services Sp. z o.o.

Domaniewska 50
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.stepstone.com

StepStone to niekonwencjonalne rozwiązania technologiczne i nowatorskie pomysły naszych zespołów IT na całym świecie. Wszystko co robimy ma jeden cel i w tym jesteśmy naprawdę świetni – łączymy pracodawców i kandydatów. Profesjonalnie, skutecznie i z pełnym zaangażowaniem.

Company Hub

Company Hub to profesjonalne narzędzie do budowania zaawansowanych danych statystycznych użytkowników korzystających z naszych rozwiązań. W kilka sekund nasi partnerzy biznesowi mają dostęp do informacji niedostępnych przy tradycyjnych metodach agregacji danych. Company Hub to niekwestionowana oszczędność pieniędzy i zaawansowane przetwarzanie informacji na najwyższym poziomie.

Salary Planner

Salary Planner to aplikacja wykorzystująca uczenie maszynowe do przewidywania pensji kandydata. Analizuje dane umieszczone w systemie tj. posiadane umiejętności, dotychczasowe doświadczenie, wykształcenie oraz informacje o firmie, w której kandydat chciałby się zatrudnić. W przygotowaniu aplikacji programiści skorzystali z najnowszych, sprawdzonych technologii takich jak Python (flask, scikit-learn), Javascript (Node.js, Express, React.js), Postgresql oraz Docker. Całość wdrożona została na infrastrukturze Amazon Web Services.

Match my CV

MatchMyCV analizuje informacje z CV kandydata i podpowiada stanowiska, na które kandydat mógłby aplikować. Bazując na technologii REACT oraz mechanizmach API, pozwala wyszukiwać odpowiednie oferty pracy oraz równolegle uruchamia procesy pozwalające na 'natychmiastowe' przebudowywanie profilu kandydata w momencie edycji danych w jego profilu.

Skylight

SkyLight to projekt, który ma za zadanie przybliżenie kandydatom warunków pracy, jakie panują w firmach zamieszczających ogłoszenia o pracę. Robimy to tworząc autonomiczne mikroaplikacje w JavaScript (React, Redux), które prerenderujemy po naszej stronie (Node.js, Express) i udostępniamy poprzez REST API naszym partnerom. Nasz backend jest zbudowany w oparciu o mikroserwisy pisane w Javie (Spring Boot) i Node.js i uruchamiane w Dockerze. Za bazę danych służy nam PostgreSQL. Infrastruktura zudowana jest w oparciu o Amazon Web Services (ECS, S3, RDS) zarządzana przez programistów StepStone. Nasz projekt aktywny jest w 7 krajach na blisko 20 witrynach grupy StepStone.

Big Data – Company Data

Company Data to profesjonalne narzędzie do budowania zaawansowanych danych statystycznych użytkowników korzystających z naszych rozwiązań. W kilka sekund nasi partnerzy biznesowi mają dostęp do informacji niedostępnych przy tradycyjnych metodach agregacji danych. Company Data to niekwestionowana oszczędność pieniędzy i zaawansowane przetwarzanie informacji na najwyższym poziomie.