Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

StepStone Services Sp. z o.o.

Domaniewska 50
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.stepstone.com

StepStone Services

Tworzymy i rozwijamy portale pracy oraz  dedykowane produkty w obszarze e-recruiting. Jesteśmy obecni na 3 kontynentach i 130 krajach Europy Zachodniej, Ameryki Środkowej i Afryki Południowej.

StepStone to firma technologiczna łącząca pracodawców i kandydatów, wielokrotnie nagradzana za "Najlepsze portale rekrutacyjne" - numer 1 w wielu krajach dla pracodawców oraz kandydatów.

Z naszego ramienia rozwijane są m.in.: StepStone, TotalJobs, Jobsite, ICTjob, Careerjunction, JustEngineers, IrishJobs, Good&Co.

StepStone Services w Warszawie to jedno z naszych Biur Developerskich łączące ponad 300 Specjalistów IT w obszarze różnych technologii.

Wszystko co robimy ma jeden cel

Innowacyjne rozwiązania oraz wsparcie w całym cyklu e-recruiting dla kandydatów oraz pracodawców.

Nasza misja to: Helping people to find the job they love!

Kilka naszych produktów

BigData Stepweb - StepWeb to osobisty doradca kariery. Dzięki temu, że zbiera dane o kandydatach z różnych źródeł, pozwala przewidzieć kolejny wielki krok w karierze osób poszukujących pracę Jest zawsze krok przed nimi i pozwała planować karierę z niezwykłą precyzją i skutecznością.

Stepstone UK - StepStone UK tworzy strony web i produkty dla międzynarodowych portali pracy w oparciu o technologię i metodykę Test Driven Development, Pair programming, .Net Core, Kontenery (Docker) oraz Amazon Web Services. 

Aplikacje mobilne- Aplikacje StepStone zaprojektowane zostały na bazie RxJava, Butterknife, DI frameworków i IGListKit z wykorzystaniem wiedzy o najnowszych rozwiązaniach technologicznych. 17 aplikacji zakodowano w Javie, Kotlin, Groovy i Swift w środowisku CI. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)