Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

STENA Recycling Sp. z o.o.

ul. Grójecka 208
02-390 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.stenarecycling.pl

NIP: 5272346985

Słyszałaś/eś o szwedzkie kulturze organizacyjnej? W Stena Recycling możesz jej doświadczyć. Podstawą naszej kultury jest dbałość. Troszczymy się o wszystkie aspekty naszej pracy. Przykładamy uwagę do szczegółów i każdego dnia szukamy rozwiązań usprawniających codzienne obowiązki.

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół jest najważniejszy i tworzy wartość firmy, co sprawia, że codzienna działalność jest sukcesem. Ponieważ każdy odpad charakteryzują określone właściwości, które należy prawidłowo sprawdzić, żadna maszyna nie zastąpi wiedzy oraz doświadczenia naszych pracowników.

BEZPIECZEŃSTWO

Dbamy też o komfort i poczucie stabilności zatrudniając na umowę o pracę oraz jasno określając cele i powierzone zadania.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Jest to punkt wyjścia naszej wizji "Stena bez wypadków".Na każdym stanowisku pracy dobieramy środki ochrony osobistej. Prowadzimy szkolenia w pierwszych dniach zatrudnienia i cyklicznie w ciągu roku, a na co dzień zapewniamy stałe wsparcie Koordynatora Bezpieczeństwa we wszystkich naszych lokalizacjach. Posiadamy system motywacyjny promujący zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa.

WDRAŻANIE AUTORSKICH POMYSŁÓW

Masz głowę pełną pomysłów? Widzisz usprawnienia, jakie można wprowadzić? Dziel się swoimi pomysłami z przełożonymi bądź koordynatorami poszczególnych działów!

Przy realizacji swoich pomysłów możesz tworzyć grupy projektowe wspólnie z innymi tak, aby korzystając z wzajemnej wiedzy i doświadczenia tworzyć nowe rozwiązania i realnie wpływać na zmiany.

KOMUNIKACJA MIĘDZY NAMI

Dialog i szczere opinie na temat naszej działalności są dla nas bardzo ważne. Słuchamy potrzeb pracowników oraz stawiamy na otwartość w kontaktach ze wszystkimi współpracownikami, niezależnie od stanowiska. Cenimy szczerość w komunikacji i lubimy luźną, swobodą atmosferę w czasie pracy z jednoczesnym silnym nastawieniem biznesowym i pro-środowiskowym. Dołącz do nas!