Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

STENA Recycling Sp. z o.o.

ul. Grójecka 208
02-390 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.stenarecycling.pl

NIP: 5272346985

GRUPOWE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Od ponad 10 lat oferujemy wszystkim pracownikom udział w grupowym ubezpieczeniu na życie, które umożliwia jak najlepsze zabezpieczenie życia i zdrowia naszego oraz naszych rodzin, w sytuacji nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Co oferujemy? :

- Masz możliwość wyboru pakietu, który odpowiada Twoim wymaganiom oraz potrzebom.
- W zależności od stażu pracownika, Stena Recycling co roku bierze na siebie coraz większą część składki ubezpieczenia.
- Możesz wybrać dodatkowy zakres ochrony dla swojej partnerki/partnera/małżonki/małżonka oraz pełnoletnich dzieci.

OPIEKA MEDYCZNA

Oferujemy grupowe ubezpieczenie zdrowotne oraz opiekę zdrowotną dla naszych pracowników, aby dbać o ich jak najlepsze samopoczucie, zdrowie i zapewnić należytą opiekę.

Co oferujemy? :

- Masz możliwość wyboru pakietu, który odpowiada Twoim wymaganiom oraz potrzebom.
- W zależności od stażu pracownika, Stena Recycling co roku bierze na siebie coraz większą część składki ubezpieczenia.
- Możesz wybrać dodatkowy zakres ochrony dla swojej partnerki/partnera/małżonki/małżonka oraz dzieci do 26 r. ż.

BUDUJEMY RELACJE

Masz znaczącą rocznicę urodzin i nagle w kalendarzu pojawia się nieplanowane spotkanie? Wchodzisz do sali i słyszysz gromkie 100 lat… Tak zazwyczaj świętujemy takie wydarzenia. Dbamy o nowego pracownika tak, jak dbamy o siebie nawzajem. Dobra atmosfera i dzielenie się doświadczeniem oraz wiedzą to nasza codzienność!

PROGRAMY WDROŻENIOWE ORAZ SZKOLENIA

Na każdego nowego pracownika czeka indywidulanie przygotowany program wdrożenia do pracy w Stena Recycling. Kluczowe jest poznanie branży recyklingu, dlatego przygotowaliśmy autorskie szkolenia biznesowo – materiałowe. Po wdrożeniu do pracy każdy ma szansę na rozwój umiejętności i kompetencji w trakcie szkoleń oraz warsztatów wewnętrznych i zewnętrznych, finansowanych przez pracodawcę. Dopasowujemy je do potrzeb pracowników i zespołów. Dofinansowujemy również zdobycie nowych uprawnień czy naukę języka obcego.

SPORT I AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA

Uprawiasz jakiś sport? Biegasz, pływasz, a może należysz do drużyny sportów zespołowych? Przyłącz się do naszej Strefy Zdrowia. Dołącz do aktywnych i motywuj innych swoją postawą. Skorzystaj z wybranej karty sportowej, którą dla Ciebie przygotowaliśmy!

SMACZNEGO

Mała czarna, z mlekiem czy po prostu herbata? W naszej kuchni znajdziesz wybór herbat oraz pyszną kawę z ekspresu. Cyklicznie przygotowujemy wspólnie owocowo - warzywne koktajle według kompozycji naszych pracowników, a w letnie poranki zdarza nam się świętować udany tydzień porcją lodów.