Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

STENA Recycling Sp. z o.o.

Al. Grójecka 208
02-390 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5272346985

O NAS

W naszym świecie nie ma bezużytecznych odpadów. Dostrzegamy wartość i nowe możliwości we wszystkim wokół nas. Wspólnie z Klientami zbieramy i poddajemy recyklingowi wszelkie odpady poprodukcyjne, dając materiałom nowe życie w kolejnych produktach.

Stena Recycling należy do Stena Sphere, jednej z największych grup biznesowych w Szwecji. Zajmuje się między innymi: recyklingiem, przewozami promowymi, żeglugą, obrotem nieruchomościami oraz wydobyciem ropy naftowej. Obroty całej grupy Stena Sphere sięgają 55 mld koron szwedzkich rocznie. Stena Sphere zatrudnia
20 000 pracowników na całym świecie.

Stena Recycling należy do Stena Metall Group - wiodącej międzynarodowej firmy o szwedzkich korzeniach, oferującej kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania odpadami, recyklingu oraz usług środowiskowych. Stena odzyskuje i przetwarza wszystkie rodzaje odpadów: makulaturę, plastik, złom metali żelaznych i nieżelaznych oraz odpady niebezpieczne. Jest europejskim liderem w dziedzinie przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Każdego roku, w 19 lokalizacjach w Polsce, ponad 500 pracowników, dba o przetwarzanie ponad 500 tysięcy ton odpadów pochodzących z działalności biznesowej i przemysłowej, uzyskując z nich nowe surowce. Naszym celem jest podniesienie poziomu recyklingu oraz ograniczenie ilości odpadów zmieszanych.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Dla nas zrównoważony rozwój to motywacja do działania i ważny element całej naszej działalności, której podstawę stanowią wartości, dialog z interesariuszami i Kodeks Postępowania. Od 75 lat pomagamy naszym Klientom w odpowiedzialny sposób zmniejszać negatywny wpływ ich działalności na środowisko i wykorzystywać zasoby w optymalny sposób. Działamy tak, aby nie ograniczać szans przyszłych pokoleń na zaspokajanie ich potrzeb.

Na co dzień dzielimy się naszym dorobkiem oraz doświadczeniem w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, edukujemy Klientów, partnerów i lokalne społeczności zwracając szczególną uwagę na najmłodsze pokolenie (Zobacz nasz Program dla szkół i przedszkoli). Jesteśmy partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a także współzałożycielem koalicji Reconomy działającej na rzecz Gospodarki Obiegu Zamkniętego, w ramach której zrzeszamy przedstawicieli firm i instytucji zaangażowanych w propagowanie idei gospodarki cyrkularnej.

Prowadzimy działalność w zgodzie z ideą odpowiedzialnego biznesu oraz w oparciu o nasz Kodeks Postępowania, który daje wskazówki, jak postępować w sposób uczciwy, profesjonalny oraz pełen szacunku. Kodeks odnosi się do naszych relacji z Pracownikami, Klientami i innymi partnerami. Wskazuje też stosunek do praw człowieka, eksportu i handlu oraz kwestii ochrony środowiska.

IT STARTS HERE.

Wierzymy, że zmiany i droga ku lepszej, bardziej zrównoważonej przyszłości zaczyna się tu i teraz.

Zobacz nasz film i poznaj naszą filozofię:

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)