Dane kontaktowe

Steico Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 2
64-700 Czarnków
wielkopolskie, Polska
Telefon: 67 35 60 999
[email protected]

www.steico.com/pl

NIP: 7631002199

STEICO - producent materiałów budowlanych przyjaznych środowisku

Lider wśród materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego.

Grupa STEICO to korporacja o ogólnoświatowym zasięgu, głównym udziałowcem jest spółka STEICO SE. Produkujemy szeroką paletę materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego oraz niezwykle wytrzymałe i zarazem lekkie belki dwuteowe na konstrukcję ścian, dachów czy stropów. Nasze ekologiczne produkty budowlane pozwalają na projektowanie oraz budowę domów w standardzie energooszczędnym, w tym również w standardzie pasywnym. Rozwiązania dla budownictwa oferowane przez STEICO otrzymały prestiżowy certyfikat, wydawany przez Niemiecki Instytut Budownictwa Pasywnego. Dodatkowo rozwiązania oferowane przez STEICO sprawdzają się świetnie w budownictwie tradycyjnym. STEICO to system lekkich i wytrzymałych stropów wraz z bardzo dobrą izolacją akustyczną, to także gotowa konstrukcja dachu. Dach STEICO zapewnia doskonałą ochronę przed utratą ciepła w zimie oraz dodatkowo chroni budynek przed przegrzewaniem się nawet w najbardziej upalne dni lata! . Nasze produkty są otwarte dyfuzyjnie. Sprawdzają się zatem świetnie również przy modernizacji starszych budynków. 

Dzięki fabrykom w Czarnkowie, Czarnej Wodzie i Casteljaloux dysponujemy największym zapleczem produkcyjnym w Europie. Na dzień dzisiejszy obsługujemy klientów w ponad 40 krajach. Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie wyrobów, które są zdrowe i wyprodukowane z surowców naturalnych. Ogromne doświadczenie, nowoczesne technologie oraz zaangażowanie naszych pracowników pozwalają nam sprostać wymaganiom naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że gwarancją sukcesu naszej firmy są zadowoleni Klienci.

Najnowocześniejsze zakłady produkcyjne materiałów z przyszłością

Grupa STEICO dysponuje największym zapleczem produkcyjnym w Europie. Nasze produkty wytwarzane są w trzech zakładach produkcyjnych. Dwa z nich znajdują się w Polsce (Czarnków i Czarna Woda), trzeci we Francji.

Teren produkcyjny w Czarnkowie - to ponad 50ha, jest to największy zakład produkujący płyty izolacyjne z  włókna drzewnego w Europie. W Czarnkowie od sierpnia 2003 roku produkcja jest certyfikowana przez TÜV Süddeutschland – ISO 9001:2015. W ten sposób gwarantujemy naszym Klientom najwyższą jakość produktów, bezpieczeństwo i zadowolenie.
Zakład w Czarnej Wodzie o powierzchni 80 ha ma ogromne możliwości rozbudowy i dalszego rozwoju.

Trzeci zakład produkcyjny w Casteljaloux (Francja, w pobliżu Bordeaux) o powierzchni 34 ha na cele produkcyjne wykorzystuje obecnie 9 ha - również tutaj istnieje duży potencjał rozbudowy mocy produkcyjnych.

Grupa STEICO inwestowała w rozwój produkcji prze wiele lat, dzięki czemu dziś dysponuje najnowocześniejszymi liniami produkcyjnymi w branży.

Kariera w STEICO

Koncern STEICO z siedzibą w Feldkirchen zajmuje się produkcją i sprzedażą ekologicznych materiałów budowlanych z surowców odnawialnych. Naturalny system budowlany STEICO łączy w sobie innowacyjne drewniane konstrukcje nośne z fornirowego drewna warstwowego i belek dwuteowych z ekologicznymi materiałami izolacyjnymi.

STEICO jest wiodącym europejskim producentem materiałów izolacyjnych z włókien drzewnych. Produkty STEICO umożliwiają wykonanie szczególnie energooszczędnych budynków, łącząc aktywną ochronę klimatu z wysokim komfortem mieszkania. STEICO należy do grupy tysiąca najbardziej rozwijających się przedsiębiorstw na świecie, jest notowany na giełdzie i zatrudnia łącznie ok. 1800 pracowników w pięciu lokalizacjach na terenie Europy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogatą ofertę świadczeń socjalnych dla pracowników oraz ich rodzin
  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń – dostosowanych do indywidualnych potrzeb
  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych
  • Ubezpieczenia grupowe współfinansowane przez Pracodawcę

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)