Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Stefczyk Finanse - Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. S.K.A.

ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia
pomorskie, Polska

www.kasastefczyka.pl/kasa-stefczyka/kariera

NIP: 5862277920

KIM JESTEŚMY?

Kasa Stefczyka od początku swojej działalności dynamicznie się rozwija. Obecnie jest największą spółdzielczą kasą oszczędnościowo-kredytową w Polsce - tworzy ją blisko 900 000 Członków obsługiwanych w ponad 400 placówkach.

Stawiamy na profesjonalistów, gdyz chcemy aby każdy Członek Kasy Stefczyka czuł się wyjatkowo, W naszych placówkch zatrudniamy 2500 wykwalifikowanych pracowników, którzy codziennie odpowiadają na oczekiwania osób odwiedzających placówki. Stań się jedną z nich!

JACY JESTEŚMY?

Blisko pracownika

Z ludźmi wiążemy się na długo. Ponad 50% zespołu jest w firmie dłużej niż 5 lat. W sprzedaży to naprawdę dobry wynik. Wszyscy jesteśmy zatrudnieni na umowę o pracę, żyjemy w symbiozie z lokalnymi społecznościami, a w ciężkich chwilach firma wspiera nas również dzięki Fundacji Stefczyka. Mamy świetny kontakt z szefem ale i znamy naszego prezesa, który często odwiedza nas w placówkach.   

Tworzymy relacje

W sprzedaży bez kontaktu nie ma efektów. Relacje są podstawą naszej pracy. Dobrze znamy większość naszych Klientów, ponieważ od wielu lat ze sobą współpracujemy i darzymy wzajemnym zaufaniem. Wiemy, że to zespół stanowi o sile firmy, dlatego dbamy abyś już od pierwszego dnia pracy poczuł się dobrze. W Stefczyku powstają znajomości, które trwają całe lata. Mimo prawie 2500 pracowników nie jesteśmy korporacją. Uważamy się za społeczność!

Rośniemy

W 2016 roku nasz zysk wyniósł ponad 40 milionów złotych netto i jesteśmy jednym z największych płatników podatku CIT w Polsce. Ciągły wzrost firmy to także szansa dla nas. Możliwości premiowe są nieograniczone. To daje zarówno nam jak i naszym Klientom wymierne korzyści. Stałe doskonalenie naszego biznesu powoduje, że każdy dzień w pracy jest inny. Dzięki temu nasi pracownicy rozwijają się razem z nami!

KAŻDY INNY, WSZYSCY ŚWIETNI

Kasa Stefczyka to największa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa w Polsce. Nie jesteśmy jednak zwykłą instytucją finansową. Znajdujemy się blisko naszych Pracowników i Klientów, a relacje to podstawa naszej codzienności. Czyni nas to wyjątkową organizacją. Każdy jest inny, ale wszyscy świetni!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (119)