Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Stefczyk Finanse S.A.

ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia
pomorskie, Polska

www.kasastefczyka.pl/kasa-stefczyka/kariera

NIP: 5862277920

Jak wygląda rekrutacja

Rekrutacja w Stefczyk Finanse odbywa się kilkuetapowo. W zależności od tego na jakie stanowisko chcesz aplikować, mogą pojawić się niewielkie różnice. Poniżej przedstawiamy etapy procesu rekrutacji:

ETAP 1

Wstępna selekcja nadesłanych zgłoszeń

Analizujemy nadesłane dokumenty (CV + list motywacyjny) pod kątem wymagań zawartych w ogłoszeniu. W celu potwierdzenia lub uzupełnienia informacji zawartych w CV, specjalista HR może skontaktować się z Tobą telefonicznie.

ETAP 2

Rozmowa rekrutacyjna

Kolejnym krokiem jest rozmowa rekrutacyjna, która w zależności od stanowiska może mieć kilka etapów. Rozmowę mogą prowadzić specjaliści HR i menadżerowie zespołów. Spotkanie jest doskonałą okazją, umożliwiającą Ci zaprezentowanie dotychczasowego doświadczenia i umiejętności. Jest okazją do uzyskania informacji na temat stanowiska, na które aplikujesz, zakresu obowiązków oraz innych informacji, które są Ci niezbędne do podjęcia decyzji o dalszej współpracy.

ETAP 3

Rozpoczęcie współpracy

Jeżeli spodobamy się sobie nazwajem - rozpoczniemy współpracę. Po prostu.

ETAP 4

Informacja zwrotna

Dokładamy wszelkich starań, aby Kandydat, po każdym etapie rekrutacji otrzymał informację zwrotną na temat wyników rozmowy.