Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Stefanini Poland

ul. Życzkowskiego 20
31-864 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

stefanini.com/en/careers/emea

NIP: 2040001136

Oddział

Stefanini Poland

ul. Wrocławska 152B
45-835 Opole
opolskie, Polska

Praca w Stefanini jest OK

W Stefanini oferujemy intensywne szkolenia wstępne, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie i jasno określoną ścieżkę kariery. Ale to nie wszystko, na co możesz liczyć. Sprawdź, co jeszcze zyskasz.

Opieka medyczna i stomatologiczna

Wiemy, jak ważne jest zdrowie i poczucie, że w razie potrzeby możesz skorzystać z pomocy specjalistów. Dlatego zapewniamy wszystkim pracownikom Stefanini dostęp do prywatnej opieki medycznej, łącznie z rozbudowanym pakietem usług stomatologicznych.

MyBenefit – korzyści do wyboru

W Stefanini każdy pracownik ma dostęp do platformy MyBenefit i w ramach miesięcznej puli punktów wybiera dla siebie najatrakcyjniejsze benefity. Wolisz kartę MultiSport czy bilety do kina, teatru albo na koncert? A może chcesz skorzystać z vouchera na zakupy? Ty decydujesz.

Świeże owoce

Oprócz wyzwań zawodowych i możliwości rozwoju zapewniamy Wam dawkę naturalnych witamin i zdrowej energii. W każdy wtorek dostarczamy do naszych biur w Krakowie i Opolu świeże owoce. Częstujcie się, życzymy owocnej pracy!

Dodatkowe dni wolne

Kto nie marzy o dodatkowym płatnym urlopie? W Stefanini każdego roku możesz mieć aż o cztery dni wolnego więcej. Jak to działa? Co zrobić, żeby je dostać? Wszystkiego dowiesz się w naszym dziale HR.

Poleć nam najlepszych

Podoba Ci się w Stefanini? Masz znajomych, którzy chcą zacząć albo zmienić pracę? Zarekomenduj ich do prowadzonych aktualnie rekrutacji. Twój znajomy nie będzie musiał dłużej szukać ogłoszeń o pracę, nasz zespół powiększy się o kolejnego kompetentnego pracownika, a Ty możesz liczyć na specjalną nagrodę.