Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Stefanini Poland

ul. Życzkowskiego 20
31-864 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

stefanini.com/en/careers/emea

NIP: 2040001136

Oddział

Stefanini Poland

ul. Wrocławska 152B
45-835 Opole
opolskie, Polska

Stefanini Polska – kim jesteśmy?

Stefanini Polska – kim jesteśmy?

Stefanini to międzynarodowa firma, zapewniająca klientom kompleksową obsługę outsourcingową w zakresie IT, BPO, a także wsparcie konsultingowe. Powstała w Brazylii ponad 30 lat temu, działa w 39 krajach na całym świecie, a od kilkunastu lat jest obecna także w Polsce. Dziś prowadzimy tu dwa Centra Usług – w Krakowie i w Opolu – gdzie w nowoczesnych, komfortowych i przyjaznych biurach zatrudniamy łącznie ok. 300 osób. Chociaż jesteśmy korporacją i trzymamy się określonych zasad, cenimy indywidualność i różnorodność, jaką przynosi międzynarodowe środowisko pracy.

Praca w Stefanini – co robimy?

Nasza praca polega na dostarczaniu wsparcia IT użytkownikom końcowym – pracownikom międzynarodowych korporacji z całego świata. Co to w praktyce oznacza? Pomagamy osobom z różnych firm i z różnych działów w rozwiązywaniu mniejszych i większych problemów informatyczno-technicznych, z jakimi spotykają się na co dzień. Aby zapewnić komfort współpracy, mówimy w językach naszych klientów – m.in. polskim, czeskim, słowackim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, holenderskim, fińskim, norweskim, duńskim i szwedzkim.

Rekrutacje w Stefanini – kogo szukamy?

Dobrze znasz język obcy, jesteś osobą otwartą i kontaktową, lubisz uczyć się nowych rzeczy, pracować z ludźmi i pomagać innym? Czekamy właśnie na Ciebie! To ważne: nie musisz mieć wykształcenia i doświadczenia w IT – wszystkiego dowiesz się podczas naszych szkoleń. Oprócz rekrutacji do działu service desk szukamy także pracowników delegowanych do wspierania klienta w jego siedzibie oraz na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie. Dbamy również o możliwość awansu i rozwoju naszych pracowników, prowadząc wewnętrzne rekrutacje na jasnych zasadach. Sprawdź nasze oferty pracy i dołącz do zespołu Stefanini!