Dane kontaktowe

STEELPRESS

KARGOWSKA 5
60-143 POZNAŃ
wielkopolskie, Polska

NIP: 7791630645

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Historia powstania naszej firmy sięga roku 1967, kiedy to rozpoczął swoją działalność mały, rodzinny zakład rzemieślniczy. Przez ostatnie pięćdziesiąt lat, dzięki ciężkiej pracy, silnej motywacji oraz doświadczeniu założyciela, zdobytemu u boku cenionych specjalistów w branży obróbki metali i budowy maszyn sukcesywnie rozwijaliśmy się, by dziś być jedną z czołowych polskich firm produkujących części i akcesoria do przyczep samochodowych. Wysoka jakość produktów i solidne wykonanie w krótkim czasie zdobyły zaufanie nabywców, a marka STEELPRESS zaczęła być rozpoznawana nie tylko na rodzimym rynku wielkopolskim, ale także krajowym, europejskim oraz ogólnoświatowym. Produkty sygnowane logo SPP można spotkać w wielu krajach Unii Europejskiej oraz między innymi w Rosji, Serbii, Macedonii, Izraelu, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i na Ukrainie. 

Zakład produkcyjny znajduje się w Luboniu przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 48. Zatrudniamy obecnie 150 osób. Misją naszej firmy jest projektowanie i produkcja zapewnianiająca wysoką jakość naszych wyrobów, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania.

Kogo szukamy?

Szukamy osób ambitnych, z doświadczeniem w zakresie obróbki metali i budowy maszyn jak również osób z szeroką wiedzą na temat projektowania i technologii naszych wyrobów.

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie Absolwentów kierunków technicznych zarówno szkół średnich jak i wyższych (Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Automatyka i Robotyka).

Dla osób bez doświadczenia zawodowego organizujemy staże, które pozwolą na zdobycie doświadczenia i przedłużenia współpracy.

Poszukujemy Pracowników do działów:

- konstrukcyjno-technologicznego,

- jakości i organizacji produkcji,

- obróbki plastycznej i skrawania,

- spawalni.

Co oferujemy?

 • Interesującą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku międzynarodowym,
 • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w nowoczesnej organizacji,
 • Umowę o pracę dla wszystkich stanowisk,
 • Możliwość zatrudnienia po okresie stażu,
 • Szkolenie przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę,
 • Szkolenia branżowe i specjalistyczne dla wybranych stanowisk,
 • Możliwość dofinasowania do dalszego kształcenia dla pracowników stanowisk specjalistycznych;

A po pracy biegamy…

 • W godzinach od 8-16 „biegniemy” do celu i wykonujemy nasze codzienne zadania,
 • Po pracy biegamy dla zdrowia, przyjemności i satysfakcji,
 • Nasz zespół to biegacze, którzy dzięki wspólnej pasji często osiągają wysokie miejsca w czołówce,
 • Trenujemy systematycznie (często zespołowo) i bierzemy udział w maratonach, które wspiera finansowo firma (poprzez sfinansowanie kosztów pakietu startowego i zakup odzieży sportowej).