Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

STB Koncept sp. z o.o.

Stefana Kardynała Wyszyńskiego 5
05-200 Wołomin
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 267 60 56
[email protected]

stbkoncept.pl

NIP: 1251635050

Poznaj nas

  • Lider na rynku termoizolacji

 Czołowy polski producent styropianów stosowanych do termomodernizacji i energooszczędnego budownictwa. STB KONCEPT – producent wysokiej jakości nowoczesnych materiałów termoizolacyjnych oraz specjalistycznych systemów termoizolacji dachów płaskich i fasad.

  • Profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy

Na stałe zespół tworzy 80 osób. W obszarach obsługiwanych przez przedsiębiorstwo współpracujemy też z wieloma wykwalifikowanymi specjalistami. Wielu z nich związanych jest z nami już od wielu lat. Stabilna sytuacja personalna oraz praca w dedykowanych zespołach projektowych nie tylko usprawniają działanie i optymalizują harmonogram, ale przede wszystkim pozwalają na zapobieganie sytuacjom kryzysowym. 

  • Bogate, przekonujące portfolio zrealizowanych inwestycji 

Wspólnie z naszymi partnerami przeprowadziliśmy wiele projektów. Nasze działania opierają się nie tylko na fachowej wiedzy, ale także na wsłuchaniu się w potrzeby Klientów. Wysoka responsywność (aktywność i działanie) na oczekiwania zleceniodawców przynosi wymierne korzyści. W minionych latach spółka STB KONCEPT zwiększyła obroty o 460%.

  • Mocny fundament do współpracy

Doświadczenie, know-how, profesjonalne podejście i kapitał ludzki to kwestie, z których jesteśmy wyjątkowo dumni. Sprawdź nas!

DOŁĄCZ DO NASZEJ KLIKI

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, dlatego znajdziesz u nas cały wachlarz stanowisk, odnajdą się u nas zarówno doświadczeni managerowie, specjaliści, jak i osoby dopiero zaczynające swoją karierę zawodową.

Aktualnie rozbudowywujemy następujące obszary: sprzedaż, obsługa klienta, magazyn, produkcja, administracja, finanse, projekty deweloperskie.