Dane kontaktowe

State Street

Podgórska 36
31-536 Kraków
małopolskie, Polska

www.pracazwidokiem.pl

Pozostałe Biura

Bonarka Building B

Puszkarska 7G
30-644 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: + 48 12 384 3000

Edison Building

Kolowa 8
30-134 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 390 5000

Titanium Building

Al. Grunwaldzka 409;
80-309 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 525 0000

Kim jesteśmy?

State Street to wiodący dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych, działający na całym świecie. W Polsce jesteśmy od 2007 roku i cały czas rozwijamy się oraz powiększamy nasz zespół. W krakowskich biurach pracuje już 3.000 specjalistów, a nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa! Od lutego 2016 r. działa nasze nowe biuro w Gdańsku, w którym znajdzie zatrudnienie ponad 1.500 osób. Chcesz do nas dołączyć? Poznaj nas!

State Street Bank Polska:

Nasi utalentowani pracownicy świadczą szereg kompleksowych usług z zakresu obsługi inwestycji finansowych, w tym kompletną księgowość funduszy inwestycyjnych, obsługę instrumentów pochodnych, wycenę papierów wartościowych, sporządzanie sprawozdań finansowych oraz administrację funduszami hedgingowymi (wysokiego ryzyka).

Nasi eksperci dostarczają klientom narzędzia i wsparcie niezbędne dla osiągnięcia przez ich inwestycje jak najlepszych wyników.

Nasze oddziały

KRAKÓW
Biuro w Krakowie powstało w 2007 roku i cały czas się prężnie rozwija. Obecnie w Krakowie działamy w trzech lokalizacjach: przy ul. Puszkarskiej, ul. Podgórskiej oraz ul. Kołowej, w których pracuje już ponad 3.000 pracowników.

GDAŃSK

Od 1 lutego 2016 r. w Gdańsku działa nowe biuro State Street Bank Polska, w którym obecnie pracuje 1.000 osób. Otwarcie nowego biura jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na usługi finansowe.

Pracownicy zatrudnieni w Gdańsku świadczą usługi z zakresu kompleksowej księgowości funduszy inwestycyjnych, wyceny papierów wartościowych i sprawozdawczości finansowej.

Nowe biuro otwiera szereg możliwości zatrudnienia w obu lokalizacjach, w tym na stanowiskach menedżerskich i starszych specjalistów. Zatrudnienie mogą znaleźć zarówno obecni pracownicy, jak i absolwenci uczelni, a także profesjonaliści obecni na lokalnym rynku.

Kogo szukamy?

Studentów i absolwentów

Szukamy studentów ostatnich lat studiów, lub absolwentów z tytułem licencjata lub magistra w dziedzinie księgowości, finansów, biznesu, ekonomii lub innych kierunków, albo osób chcących rozpocząć karierę w sektorze usług finansowych.

Jeśli posiadasz:

  • dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i myślenie analityczne
  • doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • płynną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność pracy indywidualnej i w zespole
  • znajomość aplikacji MS Office oraz otwartość na poznawanie nowych technologii/systemów

ROZPOCZNIJ KARIERĘ W STATE STREET BANK POLSKA!

 

Profesjonalistów

Szukamy profesjonalistów z udokumentowanym doświadczeniem w obszarze bankowosci inwestycyjnej i/lub uslugach finansowych

Jeśli posiadasz:

  • udokumentowaną historię z zakresu zarządzania personelem,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • płynną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • zdolności przywódcze.

ZACZNIJ PRACĘ NA STANOWISKU WYŻSZEGO SZCZEBLA W STATE STREET BANK POLSKA!

Ostatnie wpisy dla State Street

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (114)